Szczenięta podrzucone do schroniska, jedno z nich wyglądało dość nietypowo.

Pewnej nocy do schroniska Last Chance At Life Rescue ktoś podrzucił psy. Po chwili okazało się, że jeden z nich wygląda dość wyjątkowo jak na czworonoga bo… Był różowy!

Oto 10-miesiączna Asia (z lewej) oraz 2-letni Artie. Psy zostały anonimowo podrzucone do schroniska w Kalifornii. Pomimo braku jakichkolwiek informacji na temat psiaków, już na pierwszy rzut oka ratownicy wiedzieli, że potrzebują one pomocy.

Zdiagnozowano u nich zakażenie skóry powodowane przez roztocza, konkretnie przez nużeńce. Oba psy były bardzo zaniedbane. Artie musiał mieć przeprowadzoną operację oka a Asia miała szmery w sercu.

Dzięki lekom i kąpieli w odpowiednich szamponach zwierzęta poczuły ulgę i powoli zaczęły dochodzić do siebie.

Zwierzęta zasługują na bezpieczny dom, w którym będą kochane i szanowane. Mamy nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy im to zapewnią.

Założycielka Last Chance At Life, Lisa Hamilton, zdradziła, że jeden z psów ma szansę na szybką adopcję, gdyż znalazła się już rodzina nim zainteresowana.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobimy wszystko, aby pomóc tej uroczej dwójce przyjaciół i postaramy się znaleźć im dom, na jaki naprawdę zasługują.