Takimi mężami są mężczyźni spod różnych znaków zodiaku. Baran jest despotą, a byk to skąpiec?

Wszyscy jesteśmy różnymi ludźmi, ale mamy podobne cechy charakteru, priorytety i postawy wobec rodziny.

Powiemy ci, jak w roli męża spełniają się panowie spod poszczególnych znaków zodiaku.

Baran (21 marca – 20 kwietnia).

Mąż Baran jest autorytarny, lubi wydawać rozkazy i wierzy, że musi mieć ostatnie słowo we wszystkich kwestach dotyczących domu i rodziny. Nawet gdy jest nieobecny oczekuje szczególowej relacji i wydaje ostateczne wyroki w sprawach nierozwiązanych pod jego nieobecność.

Ale nie oczekuj, że w zamian zda relację ze swoich poczynań. Co to to nie.

Jednak grzechem byłoby na niego narzekać: wyjdzie ze skóry, ale zapewni swojej żonie wszystko co niezbędne i nie zapomni o jej krewnych. To prawda, jest zazdrosny jak stado tygrysów, ale wystarczy, że nie będziesz prowokować.

Byk (21 kwietnia – 20 maja).

Mąż Byk jest niezawodnie wierny i oddany, jeśli spojrzy w bok, to tylko z czysto estetycznego zainteresowania.

Z reguły ma oszczędności na wszystkie ważne potrzeby rodziny, takie jak zdrowie czy studia dzieci. Kocha swój dom i ciągle coś w nim ulepsza. Ale zakupy wydają mu się wyjątkowo zbędne – może natomiast spędzać godziny na omawianiu trybu oszczędzania…

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca).

Dziś wydaje się być zakochanym małżonkiem, a jutro już „kocha” bezgranicznie kogoś innego, nie szczególnie kryjąc się z tym.

W życiu codziennym z pewnością jest czarujący, ale niezwykle bezużyteczny. Jego ręce nie spełnią funkcji złotej rączki z pewnością. Łatwo ulega nastrojom, umie cieszyć się życiem. Jest fajny, ale troskę o dobro i byt rodziny chętnie zostawi żonie.

Rak (22 czerwca – 22 lipca).

Delikany i łagodny, dom to dla niego wszystko. Stara się spędzać każdą chwilę z rodziną, na żonę chucha i dmucha, uwielbia dzieci do szaleństwa i często jest o wiele bardziej biegły w pracach domowych niż żona.

To prawda, że ​​ma ataki przytłaczającego lenistwa, zwłaszcza jeśli pracę ma stresującą. Domownicy wtedy chodzą na palcach i starają się nie zakłócać spokoju głowy rodziny.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia).

Mąż-Lew – cudowne stworzenie, dopóki go nie zranisz. Hojny, wesoły, umie organizować wypoczynek, smaczne jedzenie (nastrój) i nigdy nie odmawia seksu.

Na tym kończą się zalety: sama wyrzucasz śmieci, chodzisz na zakupy, a kiedy się starzejesz jest gotów wymienić cię na nowszy model.

Panna (23 sierpnia – 22 września).

Mąż Panna skąpy jest w kwestii uczuć i prezentów, ale jest bardzo hojny w zakresie wszelkiego rodzaju instrukcji i po mistrzowsku doprowadza do awantur z powodu swojej maniakalnej pasji do czystości i porządku.

Z reguły zawsze ma pieniądze, tylko jego żona tak naprawdę ich nie dostaje, ale jeśli to ona dużo zarabia, wisi na jej kieszeni bez wyrzutów sumienia i nadal poucza ją, co i jak ma robić.

Waga (23 września – 22 października).

Mąż Waga jest wyjątkowo dobry, jeśli to żona umie kompetentnie zorganizować ich życie i dać jasne instrukcje: co, gdzie, kiedy i jak.

Dostosowuje się do wymagań małżonki i może być hojny, sympatyczny i romantyczny. Ale nie wolno czekać na jego inicjatywę; bardziej prawdopodobne jest, że będzie miał wątpliwości i refleksję niż wykaże niezależne, pewne działanie.

Ale jako jeden z nielicznych mężczyzn lubi zakupy, doceni gdy ładnie wygladasz i chętnie doradzi, bo jest estetą i na modzie zna się lepiej od ciebie.

Skorpion (23 października – 21 listopada).

Mocny i bezpruderyjnie seksowny. Całkowicie oddany w miłości. Zazdrośnik. Jednak gotowy do poświęceń dla dobra żony i dzieci.

Nigdy nie wiadomo, jak zareaguje na niewinną uwagę i gdzie zniknie na tydzień.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia).

Mąż Strzelec jest dobry we wszystkim: wie, jak zapewnić pieniądze na jedzenie, jest hojny do nieprzyzwoitości, bierze żonę w ramiona, całuje tak, że nogi miękną, prowadzi seksowne maratony w łóżku i jest przydatny w gospodarstwie domowym.

Ale jak długo potrwa ta sielanka, nawet wróżka nie jest w stanie przewidzieć. Wszak strzelec na świecie jest tym jedynym, dla zbyt wielu kobiet, które pragną miłości i ciepła.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia).

Ci mężowie są niezawodni i zawsze dążą do przywództwa w związku. Swoje uczucia wyrażają nie słowem, ale czynem.

Dzielą swoje serce między żoną i dziećmi, każdy dostaje jednakowo. Potrafi dobrze gotować. Ale jego konserwatywne poglądy zatruwają istnienie i nie pozwalają cieszyć się życiem.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego).

Mąż-Wodnik to coś w rodzaju poduszki na kanapie – dzięki niej jest przytulniej, ale przez wiekszość czasu bywa bezużyteczna w życiu codziennym.

Mężowie wodniki są idealistycznymi monogamistami. Dążą do kompromisu. Nie są szczególnie zazdrosni. Bardzo się cieszą, gdy żona jest zainteresowana tym samym, co oni. Miłość biorą za pewnik. Uważają za normalne, więc się nie starają i co tu dużo mówić, są trochę nudni…

Ryby (19 lutego – 20 marca).

Mąż Ryby sam dokona napraw i pójdzie do sklepu, czy ugotuje. A nawet wyda połowę pensji na prezent dla swojej żony, ale … dopiero po tym, jak powie mu się, że ma to zrobić.

A jeśli go nie kopniesz w tyłek, sama będziesz musiała brnąć przez życie, z całym ciężarem na swoich barkach i sama kupować sobie kwiaty.

Czy zgadzasz się z opiniami astrologów?

Źródło i miniatura wpisu: lifter.com