Ten utwór zelektryzował cały świat. Po ponad 30 latach zagrali go znowu razem.

Spotkanie tych czterech talentów zaowocowało międzynarodowym sukcesem, olbrzymią popularnością i wieloma hitami, z których każdy był inny, niepowtarzalny i błyskawicznie stawał się przebojem.

Skala popularności, a także pomieszanie życia prywatnego z zawodowym sprawiły, że całe przedsięwzięcie nie wytrzymało próby czasu. Zmęczenie, przesyt i nadmiar stały się przyczyną zawieszenia, a konsekwencji zaniechania wspólnej muzycznej działalności, a także rozpadu małżeństw i przyjaźni.

Pokazali się publicznie razem dopiero w 2008 roku na premierze filmu Mamma Mia, opartym o ich największe przeboje. Od lat dementują pogłoski o powrocie nie pozostawiając fanom cienia nadziei.

frontface.se

Co skłoniło ich by wystąpić wspólnie po ponad 30 latach? Pojawili się wszyscy na otwarciu restauracji o nazwie Mamma Mia The Party w centrum Sztokholmu. Ale nie chcieli wówczas wspólnie zaśpiewać.

facebook

Kilka miesięcy później odbyła się jednak impreza z okazji 50 – lecia przyjaźni Benny’ego i Björna, gdzie cała czwórka zaśpiewała swoje największe przeboje.

@MikeSington

W kwestii reaktywacji zespołu, ich wspólny występ, niczego nie zmienił. Nadal zapewniają, że nic takiego nie nastąpi. Odrzucili nawet ofertę miliarda dolarów oferowaną im za powrót na scenę w komplecie.

Posłuchajmy oryginalnej wersji jednego z ich największych przebojów.

Czy chcielibyście powrotu Abby na scenę? Dajcie znać w komentarzach i nie zapomnijcie udostępnić tego fantastycznego hitu swoim znajomym na facebooku.