Ten test obrazkowy powie Ci wiele o Twoim charakterze

Ten prosty test obrazkowy powie wiele na temat Twojej osobowości i tego jak patrzysz na życie. Wystarczy, że bez rozmyślania odpowiesz szybko, co zobaczyłe/aś na obrazku.

Co zobaczyłeś/aś najpierw?

Eksplozję

To dowód na wybujałą wyobraźnię i potrzebę kreacji. Niewykluczone, że dajesz ujście swojej kreatywności wykonując artystyczny, twórczy zawód. A nawet jeśli nie, to talenty realizujesz w rozwijaniu pasji lub po prostu je zaniedbałeś. Ale niewątpliwie je masz i powinieneś je rozwijać. Utalentowane osoby posiadają energię twórczą, potrzebę tworzenia, która niezaspokojona rodzi niepokój i konflikt wewnętrzny. Takie osoby muszą dać jej ujście, w przeciwnym wypadku są niespokojne, sfrustrowane i nieszczęśliwe.

Dwie ręce


 

Wyobraźnia i logika toczą w Twoim przypadku nieustanną walkę. Jeśli znalazłeś równowagę możesz czuć się szczęśliwy i spełniony. Jeśli umiesz twardo stąpać po ziemi i racjonalnie działać w sferach materialnych i formalnych, a zachować abstrakcyjne i twórcze widzenie świata w dziedzinach tego wymagających, Twoje życie może być bliskie ideału. Wartościowe, twórcze, a jednoczesnie zabezpieczone materialnie. Gorzej, gdy kreatywnie podchodzisz do rachunków czy dokumentów, a przesadnie racjonalny bywasz w kontakcie ze sztuką czy rozrywką.

Drzewo

Jesteś znakomitym obserwatorem. Masz analityczny umysł. Dostrzegasz detale i najdrobniejsze szczegóły. Racjonalność i bystry umysł pozwalają Ci poradzić sobie nawet z najbardziej złożonymi i skomplikowanymi sytuacjami. Twoim powołaniem jest biznes. Z pewnością osiągniesz sukces w dziedzinach wymagających dokładności i sumienności. Nie lubisz nonszalancji, niedbalstwa. Są jednak sytuacje, gdy odrobina luzu nawet Tobie by nie zaszkodziła.

Nic

Jeśli nie zobaczyłeś niczego to potrzebujesz odpoczynku. Jesteś wyraźnie przemęczony. Zrób sobie przerwę. Kilka dni spędzonych w samotności, spokoju a najlepiej na łonie przyrody, przywróci siły i uzupełni zasoby energii.