Uderzał psem o beton tak długo aż zabił. Nagranie trafiło do sieci.

Los psów w Chinach nie należy do łatwych. Ale to co zrobił ten człowiek, jeśli to określenie jest właściwe, oburzyło nawet Chińczyków.

Do tego okrucieństwa doszło 3 grudnia tego roku w Xiong, leżącym na północ od Pekinu. Na nagraniu z telefonu widać jak mężczyzna chwyta harta i uderza nim o beton wykrzykując straciłem przez ciebie pieniądze. To bestialstwo skończyło się dopiero wtedy, gdy zwierzę przestawało dawać znaki życia. Na koniec poinformował, że teraz go zje, co poleca zrobić wszystkim hodowcom, których psy nie są wystarczająco szybkie, by wygrywać gonitwy.

Hodowca w akcie furii po przegranej gonitwie dopuścił się niewyobrażalnego okrucieństwa. W dodatku sam opublikował film na portalu społecznościowym, chińskiego odpowiednika Twittera. Celowo nie publikujemy filmu na naszej stronie. Jest zbyt drastyczny, ale niestety prawdziwy i jest w sieci. Poniżej znajduje się link, który prowadzi do filmu.

LINK DO NAGRANIA

Nie można przemilczać faktu takich bestialstw. Nawet w kulturze, w której zjada się psy, nie może być akceptowane takie okrucieństwo i poczucie bezkarności!!!

Udostępnij.