„Weź nie pytaj – parodia Matki” podbiła sieć. Została okrzyknięta hymnem matek

„Weź nie pytaj” – piosenka Pawła Domagały szybko stała się hitem i jak na dobry przebój przystało, doczekała się licznych przeróbek, coverów i parodii.

Ale ta genialna piosenka, którą chcemy Wam zaprezentować dziś, zaśpiewana z innym tekstem, do tej samej melodii, wyjątkowo podbiła serca internautów, a zwłaszcza internautek. Nagranie błyskawicznie stało się popularne i zostało okrzyknięte hymnem matek. Tego trzeba posłuchać!

Absolutny HIT

Oryginalny utwór Pawła Domagały pojawił się na Youtube w czerwcu 2018 roku. Do dziś refren tej piosenki poznał każdy bez wyjątku. Piosenka doczekała się ona ponad 87 milionów wyświetleń i była chętnie grana przez stacje radiowe.

Kilka słów o autorce coveru

Malwina Bakalarz jest blogerką. Prowadzi jeden z najpopularniejszych blogów parentingowych w Polsce – Bakusiowo. Jednak po tym coverze stanie się chyba najpopularniejszą blogerką w polskim internecie. Dziś na Instagramie obserwuje ją ponad 65 tysięcy osób, a jej kanał na Youtube „Baku Family” ma blisko 17 tysięcy subskrypcji.

Parodia genialna

W coverze utworu „Weź nie pytaj” Malwina pokazała swoją codzienność matki. W klipie wystąpiły jej dziei. Dzięki temu nagranie zyskuje na autentyczności. Spora dawka humoru i ironii znakomicie prezentuje codzienność matki. A zdania „ciągle sprzątam te same miejsca, bo dziecko robi syf”, „nie chcę wolności tylko się wyspać”, „chcę pójść do kibla i bez świadków zrobić, co tam robi się” – mogłaby wyśpiewywać każda matka.

Tego po prostu trzeba posłuchać! Klip w kilka godzin obejrzało ponad 1,5 mln internautów. Prawda, że jest świetny?