Wnuk przyłapuje pielęgniarkę przy łóżku chorej babci, później filmuje gdy ta otwiera usta.

Pracownicy opieki zdrowia często robią więcej niż tylko pomoc w leczeniu chorób i urazów. Dbają oni o nasz komfort gdy tego potrzebujemy i robią co mogą byśmy czuli się bezpiecznie, nawet w ostatnich dniach życia. Są oddani i traktują pacjentów jak rodzinę.

Tak było w przypadku pielęgniarki o imieniu Isabelle, która chorą i kruchą babcię traktowała w taki sposób przez cały czas opieki nad nią. Gdy Isabelle usłyszała, że starszej pani się pogorszyło i zostało jej kilka dni życia, pojawiła się przy jej łóżku w dniu wolnym od pracy.

Isabelle śpiewała dla babci Helen w każdy piątek i uznała, że zaśpiewa jej ten ostatni raz żeby się z nią pożegnać. Wnuk pacjentki nagrał śpiewającą pielęgniarkę, jest to bardzo wzruszający materiał.

Miłość Isabelle do pacjentów jest niepodważalna. Rodzina pacjentki jest niezwykle wdzięczna za jej gest, który niewątpliwie uczynił ostatnie dni babci Helen trochę mniej bolesne.

Babcia zmarła kilka dni później.

Udostępnij to by podziękować wszystkim pracownikom służby zdrowia za wszystko co robią dla naszego i naszych bliskich dobra.