Zatrzymał samochód gdzie myślał, że nikt go nie zobaczy. Krew się gotuje jak się to ogląda!

Ile razy by nie powtórzono, że człowiek jest odpowiedzialny za zwierzę, którym się zajmuje, to zawsze znajdzie się ktoś, kto nie ogarnia tego prostego przekazu.

Zdarzają się przypadki różne. Czasem okoliczności w życiu człowieka zmieniają się na tyle, że nie może zajmować się zwierzakiem. Ale musi wiedzieć i pamiętać, że wówczas jego obowiązkiem jest znalezienie mu nowego domu!

Człowiek z poniższego nagrania tego nie zrobił.
 
Argumentował potem, że pies nie był posłuszny….
 

Po obejrzeniu monitoringu zgłoszono organizacji ratującej psy. Znaleźli psa po 9 godzinach. Łańcuch, który miał na szyi zaklinował się w gałęziach i pies nie mógł się ruszyć. Trafił do organizacji. Jak twierdzą opiekunowie to najsłodszy psiak z jakim mieli do czynienia. KD, tak ma na imię, łasi się i przytula, jest bardzo spragniony pieszczot, których pewnie nie doświadczył wiele. Łatwo i szybko się przywiązuje i bardzo tęskni za opiekunem.

chron

Pracownicy organizacji starali się jak najszybciej znaleźć mu nowy dom i udało się. Jest uroczym i przywiązanym do nowej właścicielki psiakiem. Takie powinno być życie psa, ale to uczucie jest bardzo nowe dla KD.

Reagan Henderson

Mężczyzna z nagrania został ukarany niewielką grzywną…

Miejmy nadzieję, że nie przyjdzie mu już do głowy kupienie sobie psa, czy jakiegokolwiek innego zwierzaka.

Zobaczcie jak potraktował swojego psiego przyjaciela…

Udostępnij! Może choć jedna osoba zrozumie, że takie potraktowanie zwierzęcia, za którego jest się odpowiedzialnym, jest wstydem dla człowieka!