Znajdziesz kota w czasie krótszym niż 30 sekund? Zaledwie 5 % ludzi to potrafi!

Nie wiemy jak Ty, ale my uwielbiamy dobre złudzenie optyczne.

Niezależnie od tego, czy jest to łamigłówka liczbowa, czy chodzi o kształy lub kolor, uważamy je za ciekawe. Stanowią wyzwanie dla oczu i umysłu. Są fajne zarówno do zabawy w pojedynkę jak i z grupą przyjaciół!

Ale to jedna z najtrudniejszych wizualnych zagadek, jakie kiedykolwiek próbowaliśmy rozwiązać.

Ta iluzja to pozornie tylko kawałek martwego krajobrazu: zakurzone pole z plamami złotej, suchej trawy, za którą wije się kamienny mur i stara polna droga. Ale coś żywego czai się na tle tej sceny.

Niestety zabawa polega na tym by znaleźć to w czasie krótszym niż 30 sekund. To dopiero wyzwanie!

Gdziekolwiek jest, dobrze się ukryło, jest prawie niemożliwe do znalezienia tak szybko! W rzeczywistości tylko 5% osób, które próbowały rozwiązać ten test, odnosi sukces, co jest wystarczającym dowodem na to, jak trudna jest ta zagadka.

Obejrzyj poniższy film, aby uzyskać kilka wskazówek, czego szukasz. Następnie sprawdź, czy możesz znaleźć kota ukrytego w tym krajobrazie w zaledwie 30 sekund – jeśli jesteś w stanie, to jesteś geniuszem!

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć kota, w wyznaczonym czasie, jest nic się nie martw! Zapewniamy, że nie jesteś sam. Prawdę mówiąc, nam także się nie udało.

Rzuć wyzwanie znajomym, aby sprawdzić, czy im sie uda!

Powodzenia!