Znany aktor Łukasz Simlat wyraził dokładnie to, czego wielu z nas nie potrafi, albo się boi…

To jest czas, w którym każdy musi się określić, musi wiedzieć co popiera i dlaczego.

Dlatego głos osób, których doświadczenie, inteligencja, umiejętność posługiwania się słowem, jest w stanie wyrazić zdanie większości, są dziś niezwykle cenne.

Bo w ludziach wezbrała frustracja trudna do opisania i opanowania. Ale niektórzy potrafią, tak jak znany i lubiany aktor Łukasz Simlat.

Przeczytajcie i zobaczcie czy to wasza prawda i czy jak wielu innych wyraził to, co czujecie:

Post po kilkunastu godzinach od publikacji doczekał się 19 tysięcy udostępnień i 7 tys. komentarzy.

“Koniec. Wojna 🖕🏼
Wyzywam cię na pojedynek psychopato i dewiancie religijny z Żoliborza i każdego twojego psa bez kręgosłupa. Pojedynek na świadomość, wyedukowanie i empatię.

Chowasz się starcze za kordonami policji?

W 81ym roku też byłeś dokładnie tak samo odważny?

Mam dosyć ciebie i twoich kumpli chamów przebranych w garnitury udających elokwentne i wykształcone persony.

Mam dosyć nepotyzmu, cwaniactwa, indolencji, nieumiejętnosci, niekompetencji, cynizmu i chamstwa rządu. Mam dosyć dewastacji i rozkradania tego państwa.

Mam dosyć patrzenia jak szarpiecie się o koryto kiedy kraj tonie w coraz większych długach.

Mam dosyć ratowania płodów, które i tak umrą w momencie kiedy brakuje miejsc w szpitalach a ludzie umierają w karetkach albo na chodnikach. Ludzie którzy uczciwie zostawiają podatki w tym kraju i w zębach zanoszą każdą składkę ZUS, a w krytycznym momencie nie przysługuje im NIC. A w punktach analizy testów na nasz koszt analizowane są testy całych rodzin rządowych.

Mam dosyć pierwszeństwa kast rządzących. Mam dosyć pierdolenia po 5 latach, że to wszystko Tusk, przez Tuska i dzięki Tuskowi. To są odpowiedzi dzieciaków z piaskownicy, gówniarzerii której ktoś zdeptał babkę z piasku.

Mam dosyć wysłuchiwania, że jestem „chamską hołotą”, „zdradziecką morda” czy „gorszym sortem”.

Mam dosyć patrzenia jak na stanowiskach zasiadają ludzie niekompetentni, nie mający pojęcia czym ich resort się kieruje, byle nasi, byle wierni a na ustach mający jeszcze gówno od dolizywania tyłków tych co wyżej w łańcuchu pisowskim.

Mam dosyć faszysty i homofoba na stołku ministra edukacji, który forsuje kary cielesne wobec dzieci.

Mam dosyć przyzwolenia na bicie kobiet w zaciszu czterech ścian. Mam dosyć nazywania ludzi o orientacji homoseksualnej „nieludźmi”.

Mam dosyć żeby o mojej przyszłości decydował koleś, który sam nie może się zdecydować jakiej jest orientacji, nienawidzi kobiet i wszystkich będzie karał za swoją frustrację. MAM KURWA DOSYĆ!

P.s. Na duże litery nie zasłużyłeś.”

Post po kilkunastu godzinach od publikacji doczekał się 19 tysięcy udostępnień i 7 tys. komentarzy.

Źródło: Łukasz Simlat / facebook.com, Miniatura wpisu: Rafal Komorowski / Wikipedia.pl