Została uznana za najładniejszą babcie na świecie. Ma 63 lata i figurę modelki

63-letnia Yazemeenah Rossi jest nazywana „najpiękniejszą babcią na świecie”, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 180 000 fanów.

Yazemeenah wygląda zjawiskowo i nie sposób tego zakwestionować. Dzięki urodzie i fenomenalnej figurze była na okładkach dziesiątek pism i magazynów oraz wzięła udział w niezliczonych sesjach i kampaniach reklamowych.

Ta wyjątkowa kobieta karierę zaczęła długo po 30-tce podczas, gdy większość modelek idzie na zasłużoną emeryturę.

Wielu nie wierzy, że ma 63 lata

Yazemeenah uważa, że każda z nas jest piękna. Ale trzeba o siebie dbać. I nie o urodę głównie tu chodzi a o zdrowie, bo zdrowe ciało to piękne ciało.

„Mimo że modeling jest zdominowany przede wszystkim przez młodych, to uważam, że znajdzie się też miejsce dla kogoś takiego jak ja. Dojrzałe, zadbane kobiety także są piękne!”

„Był czas, kilka lat temu, kiedy zaczęłam myśleć, rzeczy stopniowo zaczną się zmieniać i zaczniemy widzieć więcej starszych modeli, ale tak się nie stało. Wiem, jak to jest. Gdy się człowiek starzeje myśli o tym w kółko i porównuje się do młodszych. Tak nie powinno być, ale niestety tak wygląda dzisiejszy świat. Nikt nie lubi, gdy ich skóra ulega grawitacji. Jednocześnie starzenie się jest czymś pięknym, ponieważ z upływem czasu stajemy się silniejsi”

Wiek to stan umysłu

Jeśli jesteś połączony ze swoim wewnętrznym dzieckiem, możesz naładować swoje akumulatory i utrzymać tę energię. Musisz jednak prowadzić aktywne życie, pełne przygód i uśmiechu. I wiecie co? Nie ma czegoś takiego, jak magiczne triki, które sprawiają, że będziecie młodsi – to po prostu nie istnieje. Jak dotąd nie miałam żadnych operacji plastycznych. Sam pomysł, że miałabym się kłaść pod nóż, w momencie, gdy jestem całkowicie zdrowa, nie ma dla mnie większego sensu.”

Yazemeenah zdradziła jeden sekret, który od lat jest w jej codziennych zabiegach

Używam dużo olejku na moją skórę. Na włosy nakładam olej rzepakowy. Raz w tygodniu szoruję skórę oliwą z oliwek i cukrem, a do tego codziennie jem awokado i organiczne mięso i ryby. I stale jestem w ruchu. Nie robię nic ponad to. Jednak uważam, że bardzo ważne jest to, żeby być ze sobą szczęśliwym w każdym wieku.

Jesteśmy oczarowani wigorem Yazemeenah. A Wy?