Zostali uznani za najpiękniejsze dzieci na świecie. Jak wygląda ich mama?

Za najbardziej atrakcyjne wśród dziecięcych młodych modeli zostały uznane dzieci Rosjanki Ekateriny Antonowej, Dima i Violeta.

Brat i siostra są fotogeniczni od kołyski, zachwycały od urodzenia, więc nie obca im uwaga jaką wszyscy na nich zwracają.

Dzieci Ekateriny Antonowej podbiły świat swoja urodą. Dima i Violeta nazywane są w sieci aniołami.

Faktycznie są dziećmi jak z obrazka: blond włosy, delikatne rysy twarzy i ogromne niebieskie oczy.

Wygląda na to, że brat i siostra wygrali na loterii genetycznej. Jeśli jednak spojrzysz na zdjęcia ich matki, wszystko stanie się oczywiste – dzieci miały urodzić się anielsko piękne.

Dima i Viola

W tym roku Dima kończy 11 lat. Pomimo sukcesów w modelowaniu, dla niego trening jest zawsze najważniejszy. Prawdopodobnie jest to powód, dla którego chłopiec ma trochę mniejszą sławę niż jego siostra.

Niemniej jednak Dima ma na swoim koncie wiele udanych projektów: zdjęcia do katalogu Faberlic i prominentnego Harpera, a także udział w reklamach społecznościowych. Warto dodać, że razem z siostrą tworzą fascynujący duet.

Mała Viola ma 6 lat. Mimo młodego wieku dziewczynka aktywnie pozuje dla kolorowych magazynów i światowych marek. Udało jej się również pojawić na pokazach mody, gdzie zdecydowanie czuje się jak ryba w wodzie.

W 2018 roku dziewczynka została uznana najpiękniejszym dzieckiem na świecie.

Rodzina aniołów

Nieziemski wygląd Dimy i Violeta to zasługa ich matki. Warto zauważyć, że wcześniej sama Ekaterina Antonova była zaangażowana w modelowanie.

Niestety nie udało jej się zbudować udanej kariery. Ale dzieci postanowiły kontynuować jej działalność. I nie na próżno!

W końcu brat i siostra sprawili, że usłyszał o nich cały świat, a ich strona na Instagramie ma prawie 500 tysięcy fanów.

Każde pojawienie się pięknej mamy na wspólnych zdjęciach z Dimą i Violetą wywołuje wśród subskrybentów prawdziwą euforię.

„Bardzo piękna! Mama musi częściej pojawiać się w kadrze, „Prawdziwy jackpot genetyczny”, „Czy to ich matka?” Nie można od niej oderwać wzroku”– pisali fani w komentarzach.

Źródło i Fotografie: Antonova Ekaterina⭐️VIOLA&DIMA/instagram