Arnold Schwarzenegger opublikował na twitterze zdjęcie ze szpitala. Fani zaniepokojeni

Kiedy aktor opublikował pierwszy post ze szpitala w Cleveland, fani z troską dopytywali o zrowie swojego idola.

Ale Arnold Schwarzenegger okazał się być prawdziwym Terminatorem – właśnie wymienił kolejny kawałek swojego serca, a mimo to szybko oznajmił, że czuje się wystarczająco dobrze, aby zabrać swoje nowe części na spacer…

73-letni aktor właśnie niespodziewanie ujawnił informacje o kolejnej operacji serca. Była to druga z kolei, pierwszą operację przeszedł w 2018 roku. Powiedział, że teraz ma „nową zastawkę aortalną, która pasuje do jego nowej zastawki płucnej z ostatniej operacji”.

Zabieg przeprowadzono w klinice w Cleveland skąd zamieścił kilka zdjęć ze swojego szpitalnego łóżka i zaraz po wyjściu ze spaceru po ulicach miasta.

Aktor podziękował wszystkim w szpitalu, którym zawdzięcza udany zabieg i wygląda na to, że na to zasłużyli. 73-latek ogląda rzeźby w mieście jak turysta, a nie jak pacjent po operacji serca.

„Dzięki zespołowi w Cleveland Clinic mam nową zastawkę aortalną do użycia razem z nową zastawką płucną z ostatniej operacji. Czuję się fantastycznie i już spacerowałem ulicami Cleveland, ciesząc się twoimi niesamowitymi posągami. Dziękuję każdemu lekarzowi i pielęgniarce w moim zespole!”

Źródło i miniatura wpisu: twitter.com/Schwarzenegger