Każdy chyba pamięta Krystle z Dynastii. Linda Evans ma 76 lat i niedawno została aresztowana.

Wytworni, piękni – uosobienie blichtru, pieniędzy i władzy. Serial o pięknych i bogatych zafundowany Polakom u progu nowej, kapitalistycznej rzeczywistości.

Kręcony w latach 1981-89 w Polsce emitowany od 1990 do 1993 roku. Na dźwięk czołówki milknęły rozmowy i wszyscy w napięciu śledzili absorbujące i pełne zwrotów akcji, losy bohaterów.

Krystle, żonę potentata naftowego, grała Linda Evans.


Charakterystyczna grzywka, wyraziste kości policzkowe i prężna mocna, ale kobieca sylwetka.

Większość kobiet chciało tak wyglądać jak ona. Po „Dynastii” stała się jedną z największych gwiazd małego ekranu.

Kilka lat temu pojawiała się na branżowych imprezach. Od pewnego czasu całkowicie usunęła się z przestrzeni publicznej.

Dziś ma 76 lat, a jej ostatnie medialne nagranie i zdjęcie nie było powodem do dumy. Linda została bowiem zatrzymana przez drogówkę za zbyt wolną i chaotyczną jazdę stanowiącą zagrożenie dla innych użytkowników.

Wideo z kontroli obiegło internet. Jak się okazało Linda miała przy sobie 29 różowych tabletek niewiadomego pochodzenia. Policjanci zatrzymali ją do wyjaśnienia.

Linda została skazana na dwa lata w zawieszeniu. Zdarzenie miało miejsce 3 lata temu, ale wideo pojawiło się w sieci niedawno.

I wzbudza zainteresowanie dawnych fanów, ciekawych jak wygląda ich idolka. Mogą zobaczyć gwiazdę zupełnie naturalną bez celebryckiego upozowania.

Zgodzicie się, że Linda wygląda na miłą starsza Panią i nawet mimo lat i braku makijażu wciąż widać na jej twarzy naturalne piękno?