Twoje lęki mówią o Tobie więcej niż myślisz. Wybierz wejście, które najbardziej Cię przeraża, aby odkryć prawdę o sobie!

Twoje lęki mówią o Tobie więcej niż sądzisz. To, czego się obawiasz pokazuje jaką osobą jesteś.

Wielu ludzi strach paraliżuje, blokuje ich działanie i podążanie za własnymi pasjami. Poznanie swoich lęków i ograniczeń pozwala się z nimi uporać.

Staw czoła swoim lękom i wejdź w drzwi poniżej! Jeśli jesteś gotowy, aby odkryć głębszą prawdę o sobie, wybierz wejście, które najbardziej Cię przeraża, aby odkryć, czego kryje się w zakamarkach Twojej duszy, co być może ukrywasz nawet przed sobą samym…

Pomyśl uważnie, które wejście wzbudza w Tobie największy lęk?

 

1. Opuszczony dom

Jeśli wybrałeś te drzwi, jesteś realistą. Nie podejmujesz brawurowych decyzji, analizujesz sytuacje najlepiej jak potrafisz i upewniasz się, że rozważyłeś wszystkie opcje. Cenisz swoje wartości i etykę ponad wszystko i oczekujesz, że inni ludzie zrobią to samo. Tapeta na ścianie jest symbolem tego, że jesteś zamknięty/a emocjonalnie i duchowo, ale światło symbolizuje sposób, w jaki inni ludzie mogą zostać wpuszczeni do Twojego świata. Jeśli wniosą do niego coś wartościowego dla Ciebie, ciekawego czy interesującego. chętnie ich zaprosisz i podzielisz się z nimi swoją przestrzenią. Ale kiedy zaczną Cię nudzić, bez sentymentów wyprosisz ich za drzwi. Poszukujesz satysfakcji z każdego działania w jakie wkładasz wysiłek. Pragniesz związku, z drugą osobą, który nie jest tylko emocjonalny, ale także fascynujący i intelektualny.

2. Klatka schodowa

Jeśli wybrałeś to zdjęcie, jesteś kimś, kto kocha życie. Jesteś wolny, ale boisz się nieznanego i panicznie boisz się śmierci. Twój wybór to także znak, że boisz się być pochowany.

Chcesz być zdrowy i masz świadomość, że aby to osiągnąć, musisz zachować dobry i zdrowy styl życia. Bardzo dużo rozmyślasz, także na tematy globalne i nie wyobrażasz sobie, że mogłoby Cię zabraknąć i nie mógłbyś zobaczyć jak to się wszystko naprawdę potoczy.

To przyczynia się także do tego, że doceniasz życie jak mało kto. Cenisz drobnostki, chwile, zatapiasz się w momentach. Nie gonisz, nie pędzisz, raczej delektujesz się trwaniem. Masz wyjątkowy dar dostrzegania zarówno szczegółów otaczającej rzeczywistości jak widzenia jej jako całości.

3. Jaskinia

Lodowa jaskinia to wołanie o ciepło. Boisz się zranienia i rozczarowania. Ten strach sprawia, że ​​wolisz pozostać sam/a, ponieważ wiesz, co sprawia, że ​​czujesz się szczęście w swoim sercu. Znasz siebie lepiej niż ktokolwiek inny. Czujesz potrzebę bycia kochanym we wszystkich znaczeniach tego słowa. Miłości pragniesz bardziej niż tlenu. Chcesz nią żyć oddychać, zatracić się w niej. Przeszkadza Ci, że świat nie pozwala na idealistyczne wizje miłości, że przyziemne sprawy materialne i codzienność niszczą uczucia i związki. Gaśniesz i cierpisz bez miłości, która pozwala tańczyć w deszczu, pływać w jeziorze w świetle księżyca, w objęciach ukochanego/ej patrzeć w gwiazdy. Ale wolisz samotność niż związek nieodpowiadający Twoim wyobrażeniom.

4. Drewniana rudera

Ten stary, rozpadający się dom jest dla Ciebie najgorszym z tych zdjęć? Dom nie jest w najlepszym stanie, co oznacza, że ​​boisz się biedy lub utraty majątku, który posiadasz. Nieświadomie przykładasz większą wagę do przedmiotów materialnych, co przyczynia się do przesadnej dbałości o stan posiadania kosztem innych aspektów ważnych w życiu.

Jesteś bezwzględnie lojalny, a także uczciwy i prawdziwy, ale nie jesteś pewien, czy wszyscy to rozumieją i doceniają. Poszukujesz materialnego bogactwa w życiu. Czasem zapominasz, że nie kupisz miłości i szczęścia, ludzie cenią Cię za to jakim człowiekiem jesteś, a nie za pieniądze czy majątek, który posiadasz. Niestety żyjesz w przekonaniu, że jest odwrotnie i obawiasz się, że tylko to, co posiadasz materialnego zatrzymuje przy Tobie ludzi. Pomyśl o tym, może warto zmienić to przekonanie.

5. Tunel

Jeśli tunel Cię przeraża, jesteś w rozsypce emocjonalnej. Twoje uczucia i emocje mają nad Tobą władzę, a Ty nie masz nad nimi żadnej kontroli. Musisz złapać dystans, spojrzeć na sprawy z boku i spróbować nad nimi zapanować.

Jesteś inteligentną osobą, ale rządzą Tobą emocje. Skupiasz się zbytnio na swoich problemach, zamiast szukać rozwiązań. Starasz się być sobą w swoim życiu i masz pewność siebie, ale pielęgnujesz złe emocje, sprawy i problemy, nieustannie rozdrapujesz stare rany. Pamiętaj światło jest poza ciemnością. To Twój wybór czy zamkniesz się w kręgu złych myśli, które nakręcają niepokój emocjonalny, czy spróbujesz sobie z nimi poradzić.

6. Drzwi z łańcuchami

W tym przypadku niebieski kolor drzwi jest dość znaczący, ponieważ jest to kolor nieba. Ciężko pracujesz i wyznaczasz sobie wysokie standardy, do których musisz dążyć ciężką, wyczerpującą pracą, czasem ponad siły i możliwości. Zatracasz się w pracy, spróbuj poświęcić więcej czasu sobie. Przyjemności muszą być częścią życia, inaczej staje się koszmarem, a Ty pewnego dnia obudzisz się zmęczony i chory z poczuciem, że straciłeś wiele lat życia. Jesteś skupioną i uporządkowaną osobą, która rozumie, jak działa życie i świat. Pracę traktujesz jako sens i cel w życiu i czujesz satysfakcję, gdy intensywnie działasz. Może jednak przyjść taki moment, gdy poczujesz rozczarowanie, że ominęło Cię coś ważnego. Zanim to nastąpi spróbuj znaleźć równowagę między ważnymi dla Ciebie aspektami życia.

Daj znać wszystkim, jeśli Twoje wyniki są tak trafne, jak moje!