Mężczyźni nie chcą wiązać się z Kamilą, bo jest za… ładna. 26-latka jest załamana

Większość z nas chciałoby być pięknymi, ponieważ jesteśmy przekonani, że wszystkie drzwi przed ładnymi stoją otworem i wszytsko przychodzi im łatwiej.

Szczególnie w miłości.

Jednak nie jest tak do końca, czego doświadcza 26-letnia Kamila, która na portalu papilot.pl opowiada swoją historię.

Kamila mimo, że urody jej nie brak jest bardzo samotna. Mężczyźni jej unikają, ponieważ nie chcą wiązać się ze zbyt ładną dziewczyną.

Kamila tęskni za stałym związkiem, którego nie udaje jej się zbudować. Mężczyźni są wobec niej nieufni i się jej boją.

Opisuje siebie jako czarnowłosą piękność o wzroście 175 cm, długich, zgrabnych nogach, pięknej cerze i egzotycznej urodzie. Dzięki swoim walorom owszem nie brak jej adoracji, ale żaden mężczyzna nie jest zainteresowany niczym więcej niż przygodą na jedną noc, ewentualnie krótkim romansem.

Boją się jej

Kamila miała do tej pory tylko dwóch chłopaków, w obu przypadkach została porzucona. Potem już było tylko gorzej. Kolejne znajomości nigdy nie przeradzały się w nic poważniejszego. Mężczyźni byli zainteresowani tylko przelotną przygodą, pociągała ich fizycznie i nic poza tym.


Wymówki

Kamila w końcu postanowiła szczerze pytać każdego mężczyznę, który ją odrzucał, o powód. Odpowiedzi zawsze dotyczyły jej urody. Każdy trochę inaczej argumentował, ale generalnie powód sprowadzał się do tego, że jest zbyt atrakcyjna. Jeden martwił się, że ciągle musiałby być o nią zazdrosny, bo podoba się wiekszości facetów, inny uważał, że na pewno nie jest wierna skoro może mieć każdego mężczyznę, inny znów, że nie chce dziewczyny, na którą lecą wszyscy faceci. Załamała się.

Kamila cieszyła się powodzeniem i tym, że wyróżnia się urodą spośród przeciętnych kobiet, ale nie sądziła, że jej uroda może być przeszkodą w zbudowaniu trwałego związku.

Większość koleżanek Kamili jest w poważnych związkach. Część wyszła już za mąż, inne są na etapie planowania.

Kamila zastanawia się jak wygląda kobieta, która wzbudza zaufanie i sprawia, że mężczyźni się w niej zakochują. Zadaje też sobie pytanie czy gdyby była mniej ładna łatwiej byłoby jej znaleźć miłość?

Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek tak pomyślę, ale dałabym wiele, aby być mniej atrakcyjną. Wtedy mężczyźni wiedzieliby we mnie materiał na żonę, a nie kochankę.

Mężczyźni marzą i wzdychają do pięknych kobiet, flirtują z nimi i pożądają, ale tak naprawdę boją się z nimi wiązać?