Mężczyźni spod tych 3 znaków zodiaku to najlepsi mężowie.

Dobry mąż dla każdej kobiety powinien być trochę inny. Są jednak zalety, które doceni każda kobieta. Jeśli wierzyć gwiazdom trzy znaki zodiaku spełniają najwięcej kryteriów najlepszego partnera życiowego.

Są mężami o jakich marzy większość kobiet nawet tych, które zakochują się w innych typach. Czym innym jest przecież młodzieńcza miłość a czym innym odpowiedzialność, troska i wsparcie w zmaganiu się z trudami codzienności.

#1 Wodnik

Tym, co urzeka kobiety w wodnikach jest urok osobisty. Im dłużej go znasz tym bardziej zachwyca. Jest mądry, szczery i prawdziwie oddany. Jak raz pokocha jest wiernym, uczciwym partnerem, który nie oszukuje i nie zdradza. Sprostanie oczekiwaniom partnerki stawia sobie za cel nadrzędny. Chce ją zadowalać, pomagać, wyręczać. Angażuje się w związek, rodzinę i wychowanie dzieci. Ten partner to prawdziwa opoka, można na nim polegać. Im dłużej z nim żyjesz, tym bardziej to doceniasz.

#2 Panna

To partner, którego będą zazdrościć Ci koleżanki. Pracowity, uczynny, chętny do pomocy i bardzo czuły. Kocha żonę i dzieci bez miary. Nigdy nie narzeka i nie kwestionuje obowiązków, bierze na siebie więcej niż powinien, co sprawia, że czasem wydaje się przemęczony. Ale szybko się regeneruje, czerpie radość z dopieszczania żony i dzieci. Ma dla partnerki wielki szacunek i podziw. Chwali ją za jej zalety tak, jakby w ogóle nie dostrzegał wad.

#3 Lew

Jest partnerem doskonałym. Ma tylko jedno ale… jego duma nie może zostać zraniona. Nie wolno go krytykować, wzgardzać i pogardzać. Jeśli pokusisz się o tę niedorzeczność życie z lwem nie będzie bajką, którą mogłoby być. Wierz w niego i ufaj, a wszystko dla Ciebie zrobi. Będzie Cię nosić na rękach, jeśli będzie wiedział, że to docenisz. Rodzina dla niego to świętość. Nie naruszy jej żadną pokusą. Jakość życia rodziny to dla niego sprawa dumy i ambicji. Będzie chciał żebyś była jego królową. Da Ci dużo wolności i nie obciąży sobą, ale musi Ci ufać i wierzyć w to, że wyznajesz te same wartości.

Podziel się z innymi!