Miał dość tego, że ludzie ciągle komentują figurę jego żony. Powiedział co o tym myśli

Łatwo powiedzieć, że każda kobieta jest piękna, ale gdy ona sama, albo jej partner nie jest o tym przekonany. Na nic wtedy to pocieszające stwierdzenie.

Wiele z nas odbiega od idealnych wzorców, które otaczają nas zewsząd. Stale się porównujemy i popadamy w paranoiczną chęć podobania się wszystkim. Chcemy wydawać się lepszymi, niż o sobie tak naprawdę myślimy. Ale pośród tych wszystkich, są kobiety, które od wzorców odbiegają, a jednak są zadowolone z siebie i uważane za piękne przez swoich partnerów.

Robbie Tripp kocha swoją żonę Sarę, nie za to jak wygląda, choć uważa, że jest piękna, ale za to, że jest sobą. Nie może pogodzić się z faktem, że stale ktoś ją krytykuje za jej pełne kształty.

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on

„Uwielbiam tę kobietę i jej pełne kształty. Gdy byłem nastolatkiem, moi koledzy nazywali takie dziewczyny ‚pasztetami’ i nie uważali, że są atrakcyjne. Dorastałem i zaczynałem inaczej postrzegać świat. Zacząłem martwić się tym, jak kobiety przedstawiane są w mediach – chude, wysokie, długie i wytrenowane. Zrozumiałem wtedy, że w takim razie wielu mężczyzn musi się na to nabierać. Ale wiecie co? Dla mnie sexy jest duża pupa, piersi, słodkie boczki i uda.

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on

Sarah nigdy nie pojawi się na okładce Cosmopolitan, ale pojawiła się w moim życiu i mam nadzieję, że do końca życia będę mógł na nią patrzeć, bo jest przepiękna i seksowna. I szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem bardziej ponętnej kobiety. Panowie, błagam… Zastanówcie się nad tym, co sprzedają Wam media i pomyślcie, czy naprawdę Was to pociąga?

A post shared by ROBBIE TRIPP™ (@tripp) on

Prawdziwą kobietą nie jest gwiazdka porno, modelka bikini czy celebrytka, a Twoja kobieta. I nie chodzi o to, że musi być zaokrąglona o pełnych kształtach. Chodzi o to by była prawdziwa. Jej rozstępy na biodrach, które nie są wyretuszowane i słodkie dołeczki z tyłu w plecach.

A post shared by sarah tripp (@sassyredlipstick) on

A do Was drogie Panie mam prośbę… Nie pozwólcie sobie na to, aby iść z tłumem. Bądźcie po prostu sobą i pokochajcie swoje ciało, bo tylko wtedy mężczyźni stracą dla Was głowę. Tak jak ja straciłem dla mojej Sary.

Ponad 21 tysięcy osób zareagowało na ten wpis, a pod zdjęciem rozpoczęła się dyskusja.

Jesteśmy przekonani, że Robbie i Sarah tworzą cudowną parę, która z tak dojrzałym i świadomym podejściem, będzie wieść szczęśliwe życie przez długie lata. A Wy?

A post shared by sarah tripp (@sassyredlipstick) on