Najbardziej przerażające wypowiedzi dzieci. Rodzice zamarli, gdy usłyszeli te słowa.

Dzieci potrafią zaszokować swoich rodziców swoimi niesamowitymi opowieściami.

Niektórzy uznają je tylko za ich bujną fantazję. Zdarza się jednak, że słowa te mają jakiś związek z rzeczywistością, sytuacją i nabierają cech prawdopodobieństwa tak, że rodzicom włosy stają dęba. Nie mogły bowiem tego usłyszeć, zobaczyć i wiedzieć.

Oto niektóre z wypowiedzi dzieci, którymi rodzice podzielili się w sieci:

Błyszczący mężczyzna

Dorośli głośno rozmawiali w pobliżu basenu, podczas gdy do wody wpadł 3-latek. Do basenu nie było drabinki, a tym samym żadnej możliwości wydostania się dziecka. Malec szamotał się w wodzie, ale nikt go nie słyszał. Wreszcie ktoś spojrzał w tę stronę. Malec stał obok basenu cały mokry, łapczywie łapiąc oddech powiedział:
„Nie mogłem się wydostać ale pomógł mi błyszczący mężczyzna.”

Mała zabójczyni

“Kiedy byłam kelnerką, widziałam jak mała dziewczynka wbija widelec w kanapkę i powtarza “Giń, giń, giń…”. Kiedy zapytałam, czemu tak mówi, odparła z kamienną twarzą: “Muszę zabić niektórych, ale mama mi nie pozwala. Wybrałam więc kanapkę, ponieważ ona nie krzyczy.”

Lampa

Zapytałam córkę dlaczego płacze. Odpowiedziała: „W kącie stoi jakiś pan.” Kiedy spojrzałam w tamtą stronę, stojąca tam lampa runęła na ziemię.

Coś

Powiedziałam do syna, że pod łóżkiem nikogo nie ma, że może spać spokojnie. Odpowiedział, że wie, bo teraz to coś stoi za mną…”

Człowiek w szafie

Pewnego dnia córka, mając 2 latka otworzyła szafę i zaczęła się głośno śmiać. Zapytałam ją dlaczego się śmieje a ona na to: „W szafie jest śmiesznie wyglądający człowiek z szyją węża.” Spojrzałam do środka ale niczego nie zobaczyłam. Sama od tej pory boję się zaglądać do tej szafy, ale córka się nie boi, a nawet czasem do niej macha…

Kobieta

Moja córka uparcie twierdzi, że na suficie w jej pokoju siedzi kobieta, która obserwuje ją podczas snu.

Sprzeczne z mózgiem

Mój 4 letni synek powiedział: “Mój mózg karze mi wykonywać polecenia, których ja nie chcę robić”

Poprzednie życie

Mój syn jedząc śniadanie odezwał się nagle:

“Zanim się urodziłem, miałem siostrę. Ona i moja wcześniejsza mama wciąż żyją. Nic im się nie stało podczas wypadku samochodowego. Ja niestety nie przeżyłem.”

Gdy moja córka zobaczyła pewien dom wskazała na niego ręką i powiedziała: „Czasem jeszcze za nimi tęsknię.” Zapytałam za kim? A ona na to: „Mieszkałam kiedyś w podobnym z mamą i tatą. Na początku bardzo tęskniłam ale teraz pokochałam was.”

Co sądzicie o tych mrożących krew w żyłach opowieściach dzieci? Może wasze dzieci również opowiadały podobne historie? Podzielcie się w komentarzach na facebooku.

Źródło: ranker.com
Źródło Fotografie: pixabay