Nastolatki robiły sobie zdjęcia. Na jednym z nich uchwyciły swojego mordercę.

Ciała 14-letniej Liberty German i jej przyjaciółki 13-letniej Abigail Williams zostały znalezione w Delhi w Indianie 100km na zachód od Indianapolis. W znalezionym telefonie jednej z nastolatek były zdjęcia, które robiły spacerując wzdłuż torów na historycznym szlaku spacerowym.

W telefonie oprócz zdjęć nastolatek policja odkryła fotografię mężczyzny idącego wzdłuż torów. Początkowo policja poszukiwała mężczyzny ze zdjęcia w celu przesłuchania go jako świadka zdarzenia. Po przyjrzeniu się sprawie bliżej ogłosiła, że poszukuje go jako głównego podejrzanego o podwójne morderstwo dziewczynek.

Ujawniony został również fragment nagrania z telefonu, na którym słychać głos mężczyzny, który wypowiada słowa:” W dół ze wzgórza”.

Choć wyznaczono nagrodę w wysokości 50 tysięcy dolarów, podejrzanego mężczyzny ze zdjęcia wciąż nie zatrzymano.

Sierżant Tony Slocum prowadzący śledztwo powiedział w mediach:

,,Liberty German jest dla nas bohaterką. Nie mamy wątpliwości, że zrobiła to celowo świadoma co je czeka. Jesteśmy jej wdzięczni i zrobimy wszystko, żeby złapać mordercę. Jeśli to oglądasz możesz być pewien, że cię dorwiemy i zapłacisz za to”

Mamy nadzieję, że odwaga Liberty nie pójdzie na marne i zabójca zostanie schwytany. Mimo, że dramat wydarzył się w USA , świat jest mały a Internet dużo może. Udostępnij może w jakiś sposób przyczynisz się do złapania tego człowieka.