„Nie ma dla mnie miejsca przy świątecznym stole” – gorzki wpis Marianny Schreiber

Marianna Schreiber jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera ministra – Członka Rady Ministrów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jednak poglądy małżonków wyraźnie się różnią, a Marianna Schreiber szczerze i śmiało wyraża swoje odmienne zdanie na temat polityki Prawa i Sprawiedliwości.

Odmienne poglądy polityczne

Najpierw zaskoczyła wszystkich udziałem w „Top Model”, a potem co rusz komentowała w mediach społecznościowych różne decyzje PiS, z którymi się wyraźnie nie zgadzała.

Na swoim profilu na Twitterze opublikowała np. listę z nazwiskami wszystkich posłów, którzy zagłosowali za przyjęciem „Lex TVN”. Wśród 229 pozycji znalazło się m.in. nazwisko jej męża. I pytała we wpisie rozżalona: „Kochanie – czemu?…”

Potem ogłosiła, że zamierza wziąć udział w proteście przeciw Lex TVN: „Z kim się widzę na proteście?” – napisała na Twitterze.

Święta bez rodziny?

Odpowiadając swoim fanom na Instagramie wprost przyznawała, że TVN ogląda wyłącznie w czasie, kiedy jej męża nie ma w domu.

Szczerze mówi też o tym, że różnice w poglądach psują atmosferę w ich domu. Jak się okazało nie tylko z mężem, ale także w rodzinie.

Na Twitterze wyznała, że nie jest mile widziana przy świątecznym stole.

„W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole” – napisała z goryczą 3 dni przed Wigilią.

Marianna Schreiber nie napisała, która część rodziny nie chce spędzić z nią świąt, ale w rozmowie z Faktem wyjaśniła, że osoby, które chociaż trochę interesują się polityką, będą doskonale wiedziały, o kogo chodzi.

„Gdybym chciała coś więcej i konkretniej napisać, to pewnie bym to zrobiła. Nie chciałam wskazywać nikogo, bo po co pokazywać, że są osoby, dla których wartości, które prezentują, nie mają znaczenia – Marianna Schreiber powiedziała Faktowi.

Zdradziła przy okazji, z kim spędzi tegoroczne Boże Narodzenie. – Nic więcej nie mam w tej kwestii do dodania, więc po prostu święta spędzę w gronie mojej rodziny – powiedziała modelka ze smutkiem w głosie.

Marianna Schreiber dodała także, że w ubiegłych latach takie sytuacje w jej rodzinie nie miały miejsca.

Źródło: Twitter/MSchreiberM, fakt.pl, Miniatura wpisu: instagram.com/marysiaschreiber