Po pogrzebie matki zajrzał do zamrażarki. Znalazł tam swoją siostrę…

37-letni Adam Smith nie interesował się szczególnie zawartością zamrażarki swojej matki Barbary.

Odwiedzał ją i pomagał, ale doskonale radziła sobie sama. Niespodziewanie jednak zmarła w wieku 68 lat, zabierając do grobu swoje tajemnice.

Adam pojechał do jej domu uporządkować rzeczy. To wtedy zajrzał do zamrażarki, gdzie oprócz typowej zawartości znalazł pudełko, a w nim… zwłoki noworodka.

Wciąż miało skórę, włosy i wszystko. Wystraszyłem się i natychmiast wezwałem policję – mówi Adam w rozmowie z „St. Louis Post-Dispatch”.

Policja przybyła na miejsce potwierdziła, że w zamrażarce znajdują się bardzo stare zwłoki dziecka, owinięte w różowy polarek.

Tajemnice matki

Adam zaczął drążyć. Przypomniał sobie, że kiedyś matka mówiła mu, że przed narodzinami jego i starszej, dziś 45-letniej siostry urodziła dziewczynkę, którą nazwała Jennifer. Adam nigdy nie dociekał gdzie jego siostra została pochowana. Matka przeprowadzała się 4 razy na duże odległości więc zaakładał, że nagrobek jest tam gdzie wtedy mieszkała.

Spotkanie z ojcem

Ojciec Adama nie wiedział o Jennifer. Był rozwiedziony z Barbarą od lat. Wiedział natomiast, że przed ślubem z nim Barbara urodziła bliźnięta. Jedno z nich przyszło na świat martwe, a drugie Barbara oddała do adopcji. Jednak mówiła mu, że to byli chłopcy.

Czy dziewczynka jest więc kolejnym dzieckiem? Adam chciałby, żeby zostały wykonane badania DNA. ale nie ma pewności czy policja będzie zajmować się tak starą sprawą.

Może zrobiła coś z tym dzieckiem i nie chciała nikomu powiedzieć, ponieważ obawiała się, że wpakuje się w kłopoty. Z jakiegoś powodu zabierała ze sobą to dziecko przy każdej przeprowadzce.

Po śmierci mamy dowiedziałem się, że nie była tym za kogo ją uważałem. Była bardzo tajemnicza i nawet jej znajomi i rodzina nie znali jej głęboko skrywanych tajemnic.

To dziwne uczucie – wyznaje załamany.

Źródło: chicago.cbslocal.com, bostonglobe.com, newsweek.com
Fotografia tytułowa ma charakter poglądowy żródło: flickr.com