Jest od niego starsza o 37 lat, a mimo to się pobrali. Wszyscy są zdumieni i zaskoczeni

Quran na dopiero 24 lata, a Cheryl 61. W tym przypadku jednak wiek nie stanowił przeszkody w zawarciu bliższej relacji, a w końcu wstąpieniu w związek małżeński.

Swoje życie relacjonują w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku i zwykle zalewa ich fala hejtu. Oni jednak się tym nie przejmują.

Poznali się, gdy Quran miał zaledwie 15 lat i pracował w restauracji, której właścicielem jest syn Cheryl. Ale to jeszcze nie wtedy zaczął się ich płomienny romans.

@oliver6060 We like Beyonce and Jayz but we are Cheryl and Quran #ColorCustomizer #agegap #husband #fyp #couplegoal #marriedlife #drunkinlove ♬ Addison follow me. Now. – Hi

Kilka lat później gdy Quaran był już pełnoletni i nie pracował w restauracji, spotkał Cheryl w sklepie, gdzie pracowała jako kasjerka.

Tak to się zaczęło

W listopadzie 2020 roku spotkali się ponownie i sprawy potoczyły się błyskawicznie. Zakochali się w sobie, a już trzy miesiące później Quaran poprosił Cheryl o rękę. Zabrał ją na kolację do restauracji Olive Garden i wręczył narzeczonej kosztowny pierścionek za 3 tys dolarów (ok 12 tys złotych). Wspomina tę chwile jako wyjątkowo emocjonującą.

Byłem strasznie zestresowany. Starałem się zachować spokój, ale zacząłem płakać, gdy tylko weszliśmy na parking – wyznał 24-latek.

Ślub wzięli już w sierpniu 2021 roku i relacjonowali to wydarzenie na swoich profilach na TikToku. Teraz ogłosili, że chcą założyć rodzinę i poszukują surogatki.

@oliver6060 Mrs McCain 💍 #married #CinderellaMovie #ArmaniMyWay ♬ if i get pretty one day… – grace

@oliver6060 You’ll never be alone @ttvleolove_3 #wedding ♬ Dusk Till Dawn – Madilyn Bailey

Życie pary na TikToku

Quaran i Cheryl są bardzo popularni. Mają oddzielne profile, a na nich każde ponad milion fanów, którzy bardzo aktywnie reagują na wszystko co publikują. Choć na ogół są to komentarze bardzo negatywne. „Powinniście się rozstać”, „To jest chore”, „Ożeniłeś się ze swoją babcią” – to tylko niektóre z nich.

@oliver6060 That tingle you give me 🥰@kingqurannewpage #CloseYourRings #ArbysDiabloDare ♬ GInseng Strip 2002 – calf

Choć zdarzają się i takie, które wyrażają wsparcie i zrozumienie.

„Jedyne, co powinno się liczyć, to, że są szczęśliwi i się kochają”, „Miłość to piękna rzecz, nie mogę przestać płakać”, „Jeśli są szczęśliwi, to zostawcie ich w spokoju.”

@oliver6060 My king @kingqurannewpage ❤️ #agegapcouple #husbandandwife #daddy #wap #rudeboy #agegap #couplegoals ♬ Take It, Take It, Love Me, Love Me – alessio

A wy co o tym myślicie?

Źródło: tiktok.com/@oliver6060, Miniatura wpisu: tiktok.com/@oliver6060