Rozmiar małego palca powie Ci coś ważnego o twojej osobowości

Ręce są niesamowitą rzeczą. Z ich pomocą komunikujemy się, budujemy relacje, przygotowujemy jedzenie, oklaskujemy … Ale czy wiesz, że nasze ręce mogą wiele powiedzieć o naszym charakterze?

Na przykład bardzo ważną informację można znaleźć na podstawie długości małego palca względem palca serdecznego. Może ci się to wydawać dziwne, ale zdziwisz się ile w tym prawdy!

Spójrz na swój mały palec i na podstawie powyższego obrazu określ, do jakiego typu należy: 1, 2 lub 3.

Przeczytaj teraz, co to znaczy:

Pierwszy typ

Jeśli mały palec kończy się na pierwszej linii palca serdecznego, oznacza to zrównoważoną osobowość. Taka osoba ma upodobanie do porządku, spokoju i przewidywalności.

Lubi wszystko na swoim miejscu, choć nie jest pedantem i perfekcjonistą. Denerwuje go brak równowagi w życiu.

Osoba o takim kształcie dłoni jest zrównoważona emocjonalnie, seksualnie i intelektualnie. Jej myśli są spokojne, decyzje przekalkulowane, opinie powstają po przemyślanej analizie.

Zastanowi się nad wszystkim dokładnie, zanim coś powie lub zrobi. Jej pewność siebie wynika z głębokiego zrozumienia swojej osobowości i życiu zgodnie z własnymi priorytetami. Z taką osobą żyje się łatwo i przyjemnie.

Zdrowie:

Pierwszy typ ma zdrową śledzionę i żołądek. Ryzyko to skłonność do depresji, jeśli ktoś lub coś burzy jej porządek świata i wprowadza chaos, dlatego powinieneś częściej rozmawiać z przyjaciółmi, by uwalniać nagromadzone emocje.

Drugi typ.

Jeśli Twój mały palec jest dłuższy niż pierwsza linia palca serdecznego, oznacza to, że należysz do osób, które są nastawione na innych ludzi i pomaganiu im. Zawsze dają więcej, niż jest to wymagane, oczekiwane i konieczne. Czy to w działalności zawodowej, życiu osobistym czy związkach. Wynika to z wewnętrznej potrzeby, a nie z czyjegoś oczekiwania. Taką hojnością różnią się od wszystkich.

Osobie tego typu można powierzyć dowolną tajemnicę. Będzie taktownie i ostrożnie obchodziła się z otrzymanymi informacjami.

Chociaż daje miłość i hojność z własnej wolnej woli, chce też otrzymać je w zamian. Nie, nie poprosi o to, ale w głębi duszy pragnie. Nawet jeśli nigdy wzajemności nie otrzyma, nie zmienia się, nie odchodzi, wspiera, pomaga i daje z siebie wszystko nadal dla innych.

Zdrowie:

Podobnie jak pierwszy typ, drugi ma zdrową śledzionę i żołądek. Ale nadmierna determinacja może prowadzić do stresu, więc nie zapominaj się relaksować!

Trzeci typ.

Przynależność do tego typu wskazuje krótki, mały palec, który nie dociera do pierwszej linii palca serdecznego. Posiadaczem dłoni z tą cechą jest osoba, która jest emocjonalna, wrażliwa i bardzo podatna na ból, szczególnie, gdy jego powodem są ci, którym najbardziej ufa.

Jest niestabilna emocjonalnie, ani w działaniu. Ma świetne pomysły i zapala się do nich wielkim płoniemiem, ale bardzo potrzebuje osób, które czują podobnie, wesprą w działaniu, podtrzymają zapał i kierunek na cel. Jeśli nie ma wokół siebie odpowiednich ludzi jej entuzjazm bardzo szybko gaśnie, a potencjał się marnuje.

To osoby niebywale zmysłowe, które doświadczają głębokich przeżyć i dostarczają takich partnerom. Czerpią z niewyobrażalnych pokładów kreatywności, fantazji i wizji. Potrafią uszczęśliwiać ludzi jak nikt inny. Z tym samym typem osobowości są w stanie zbudować związek silny, w którym będą się nawzajem inspirować i wspierać. Taka para pasjonatów jest w stanie przenieść góry.

Zdrowie:

Istnieje ryzyko zaburzeń trawiennych, więc miej oko na swoją dietę i pij dużo wody.

Zgadza się? Teraz możesz przetestować innych!

Źródło i miiniatura wpisu: theepochtimes.com