Stylista udowadnia, że nie wszyscy muszą farbować siwe włosy

Kobiety są w stanie zrobić wszystko, aby ukryć swój prawdziwy wiek.

Używają kremów przeciwstarzeniowych, starannie nakładają makijaż, odpowiednio się ubierają, ale przede wszystkim farbują włosy, by ukryć siwiznę.

I rzeczywiście wszystkie te zabiegi pozwalają im wyglądać o 10 – 15 lat młodziej.

Jednak stylista Jack Martin przekonuje, że kobiety mogą wyglądać pięknie i młodo także w siwych włosach.

Przywraca farbowanym włosom siwy odcień i wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Jego praca tak bardzo spodobała się kobietom, że wszystkie jego klientki życzą sobie przywrócenia siwych włosów.

Sama Jane Fonda zapragnęła oddać się w ręce tego niezwykłego stylisty przed Oscarową Galą, ale Martin odmówił tłumacząc, że ma zbyt wiele klientek.

„Nie próbuję się chwalić” – dodał. „Trudno jest mi anulować kogoś, ponieważ większość moich klientek pochodzi z różnych stanów i krajów i wpłacili depozyt, aby mnie zarezerwować, a także rezerwują loty i hotele. Trudno mi to zrobić”.

Martin znalazł jednak sposób, aby przyjąć gwiazdę. Przyszła do jego salonu w niedzielę przed Oscarami. Bardzo konkretnie określiła, że chce przestać być złotą blondynką, której nienawidziła – po sześciu lub siedem godzinach pracy – zmieniła się.

„Ma prawie 85% biało-srebrne włosy. Jane Fonda, ma 82 lata, ale jej osobowość ma około 30 lat – powiedział Martin. Uwielbia zaskakiwać ludzi co jakiś czas swoim nowym wyglądem i nowymi rzeczami. Chciała nowy look na Oscary, ale zapowiedziała, że będzie go nosić cały czas. ”

Zobaczcie:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Jak Wam się podobają efekty pracy Jacka Martina?

Źródło: vanityfair, interesnovsem Fotografie:ᒍᗩᑕK ᗰᗩᖇTIᑎ Instagram