Jej twarz rozpływa się po tym, jak mąż oblał ją benzyną i podpalił

Chatchawarn Tarrin (28 l.) ożenił się z Nednapha Nuankhu (26 l.) w styczniu ubiegłego roku, mają jedno dziecko. W ciągu kilku miesięcy małżeństwa stawał się coraz bardziej zazdrosny i zaborczy.

Gdy w grudniu kobieta wrzuciła trzy swoje zdjęcia na Facebooka mężczyzna dopuścił się przeraźliwego ataku.

Kobieta próbowała uciec ale została przez męża oblana benzyną a następnie podpalona w ich domu w Amphoe Chiang Kham w północnej Tajlandii.


Źródło: Viral Press

Nednapha doznała strasznych oparzeń całego ciała i twarzy – wymagała trzech natychmiastowych operacji ratujących życie i będzie musiała przejść wiele kolejnych w najbliższych miesiącach.

Kobieta powiedziała, że wybacza mężowi oczekującemu na wyrok sądu, ponieważ chce chronić swojego syna.


Źródło: Viral Press

Mąż złamał mi serce, więc muszę mu wybaczyć, ponieważ mamy razem dziecko” – powiedziała.

Gdy płonęłam czułam, że piekło istnieje naprawdę. To był najgorszy ból jaki ktokolwiek może sobie wyobrazić” – z trudem wspomina kobieta.


Źródło: Viral Press

Kobieta twierdzi, że choć można od wszystkiego uciec to nigdy nie uciekniemy przed karmą.

Nikt nie mógł się spodziewać, że coś takiego się wydarzy, jednak są zdarzenia, przed którymi nie możemy uciec. Mój mąż zgrzeszył i kiedyś karma do niego wróci. Teraz on już nie może uciec przed niczym, trafił do więzienia a ma syna, który potrzebuje opieki i ojca.

Oficerowie policji nie powiedzieli jeszcze kobiecie kiedy jej mąż zostanie skazany i na jak długo. „To małżeńska sprawa i prowadzone jest śledztwo w celu wydania właściwego wyroku.” – powiedział rzecznik policji.

Nednapha została sfotografowana przez przyjaciółkę by pomóc jej zbierać pieniądze na opieka medyczną, bandaże, leczenie ran oraz przeszczep skóry.

Nednapha przeżyła tą straszną tragedię ale cierpi z niewyobrażalnego bólu i potrzebuje opieki. Miała już operację szyi, ust i podbródka 3 razy. Ma zniszczone palce, potrzebuje operacji ramienia i ma problemy z wiązadłami. Nie jest w stanie pracować, mąż siedzi w więzieniu więc nie może jej wspierać. Teraz potrzebuje najbardziej artykułów pierwszej potrzeby takich jak: woda, maści na rany, opatrunki i inne materiały medyczne.” – relacjonuje przyjaciółka Sudarat Khunarup.

Chatchawarn i Nednapha pobrali się rok przed tym tragicznym zdarzeniem.


Źródło: METRO