Uczennica nie chciała iść na bal z powodu kpin: stylistka uczyniła ją królową

Młodzież bywa wyjątkowo okrutna wobec swoich rówieśników. Jeśli ich kolega z klasy różni się od nich, staje się powodem do kpin.

Właśnie to spotkało Lily. Koledzy i koleżanki z klasy kpili z niej tylko dlatego, że twarz dziewczyny była pokryta trądzikiem. Jednak po jej niezwykłej przemianie okrutne nastolatki musiały powstrzymywać języki.

Wiek przejściowy

Lily była najzwyklejszą dziewczyną do 13 roku życia. Wiele nastolatków w tym wieku zaczyna mieć problemy ze skórą twarzy, ale z reguły nie są one poważne i ustępują po kilku latach. Jednak dziewczynka niestety nie miała szczęścia – wraz z dojrzewaniem rozwinęła się też alergia na słońce.

Gdy tylko mocniej zaświeciło na niebie, twarz Lily pokrywała się brzydkimi pryszczami, które nie chciały znikać przez długi czas. Problem na silał się latem, ale występował o każdej porze roku – nawet zimą. Lily próbowała wielu produktów, zarówno kosmetycznych, jak i leczniczych, ale na próżno. Lekarze, którzy odwiedzali dziewczynę regularnie wysyłali ją na badania, przepisywali drogie leki, ale nie zaobserwowano żadnego efektu.

Nowa szkoła – nowe problemy

Niestety, rodzice Lily musieli się przeprowadzić i trafiła do nowej szkoły, gdzie od razu stała się powszechnym przedmiotem drwin. Zaciskając zęby, dziewczyna starała się nie reagować na obraźliwe przezwiska i wyśmiewanie, któreymi hojnie obdarzali ją koledzy z nowej klasy.

Kiedy uczniowie zostali poinformowani o szkolnej imprezie, Lily natychmiast zdecydowała, że ​​nie pójdzie. Jednak jej rodzice uważali, że powinna. Kupili córce piękną sukienkę i wysłali ją do jednej z najbardziej utalentowanych makijażystek w ich mieście.

Przeobrażenie

Na początek profesjonalnie poradziła sobie z głównym problemem – wysypką na twarzy, wykorzystując do tego cały arsenał wysokiej jakości kosmetyków.

Następnie wykonała makijaż. Lekki rumieniec, bladoróżowy cień do powiek, szminka pasująca do pomalowanych oczu, tusz do rzęs, poprawione brwi – dyskretny makijaż sprawił, że zwykła nastolatka stała się prawdziwą gwiazdą.

Brzydkie kaczątko? Nie, piękny łabędź!

Kiedy Lily weszła do sali i podeszła do swoich kolegów z klasy, zaniemówili. Nie usłyszała tych co zwykle drwin, tylko niedowierzające spojrzenia wymieniane między nastolatkami wymownie świadczyły o ich zmieszaniu.

A kiedy zaczęła grać wolna melodia, kolega z równoległej klasy podszedł do Lily i poprosił dziewczynę do tańca.

Czas minął…

Od tego czasu minęło kilka miesięcy. Lily nadal spotyka się z Jake’em, który dostrzegł w Lily coś więcej niż problemy skórne.

Koledzy z klasy nie znęcają się już nad dziewczyną, a Lily trafiła na świetnego alergologia, który jest dobrej mysli co do rokowań leczenia.

Źródło: youtube.com