Wyglądają jak zwyczajna para, jednak gdy zobaczyłam całe zdjęcie, zabrakło mi słów….

Taylor i Danielle to para niezwykłych ludzi, którzy udowodnili sobie na wzajem i innym, że prawdziwa miłość jest w stanie pokonac największe przeciwności losu.

Może to brzmi jak wyświechtany banał, ale wystarczy poznać ich życie, by słowa te nabrały mocy i prawdziwego sensu.

Taylorowi nigdy nie brakowało odwagi. Lubił adrenalinę, ekstremalne wyzwania i sporty. Wybór jego drogi życiowej także nie należał do łatwych i przyjemnych. Taylor został wojskowym saperem….

Danielle wiedziała, że ten zawód to ogromne ryzyko i niebezpieczeństwo na każdym kroku. Wiedziała jednak, że ktoś musi wykonywać ten zawód i wierzyła, że jej ukochany będzie ostrożny i uda mu się uniknąć niebezpieczeństwa. I choć było to trudne wspierała go w tym wyborze.

Ale 2012 rok wystawił na ciężką próbę wszystko co razem budowali.

23-letni wówczas mężczyzna stał się ofiarą miny w Afganistanie. W wybuchu stracił wszystkie kończyny, a to co z nich zostało trzeba było amputować.

Trudno nawet wyobrazić sobie z czym musieli sie zmierzyć Taylor i Danielle, która nie tylko nie opuściła go, to nie załamała się i była mu podporą i opoką w najtrudniejszych chwilach bólu, cierpienia i rozpaczy.

Pokonali wiele przeciwieństw, by ich życie mogło choć w jakimś stopniu wyglądać tak jak przed wypadkiem.

Najważniejsze, że mieli siebie i razem byli w stanie pokonać przeciwności.

Po dziewięciu wspólnych latach Taylor poprosił Danielle o rekę. Wierzą, że dopóki będą razem nic ich nie złamie. Patrząc na ich dotyczasowa historię trudno się z tym nie zgodzić.

Są wspaniałym przykładem wiary i optymizmu. Ci młodzi ludzie nadal się uśmiechają, pomimo tego co ich spotkało.

Na filmie zobaczycie jak udało im się pokonać wszystkie przeszkody.