5 imion kobiecych, których właścicielki są najlepszymi żonami

Czy nasze imię jest w jakich sposób związane z naszym charakterem, czy determinuje nasze predyspozycje?

Dawniej wierzono, że nie bez powodu dostaliśmy właśnie takie jakie dostaliśmy. Bo właśnie miało ono coś znaczyć, coś odzwierciedlać, w posiadaniu pewnych cech pomagać. To prawda, że jedna Małgorzata może diametralnie różnić się od drugiej, ale przecież nie każda lubi swoje imię. Wiele osób czuje się z niewiadomych powodow źle ze swoim imieniem, trochę jak w niezbyt dopasowanych butach. Prawda?

Sprawdźcie, czy te z Was, ktore noszą poniższe imiona i lubią je, zgadzają się z przypisywanymi im cechami odnośnie bycia dobrymi żonami.

1. Anna

Kobiety o imieniu Anna są stworzone dla rodziny. Od dzieciństwa okazują empatie i troskę o innych, dbają o przyrodę i zwierzęta. Kochają ład i harmonię i są w stanie stworzyć domową atmosferę niezależnie od miejsca. Anny są kobietami o tradycyjnych poglądach, ale gotowe do rozwoju i wyznaczania wielkich celów, jeśli nie własnych to staną się podporą i wsparciem swoich bliskich męża i dzieci. Zestaw tych cech pomaga Annie założyć silną i szczęśliwą rodzinę.

2. Julia

Od dzieciństwa Julia jest niespokojna, ale nie przeszkadza jej to od najmłodszych lat wyrażać się jako osoba kreatywna. W wieku dorosłym zachowuje się powściągliwie, nie robi tego, czego nie jest pewna. Dotyczy to wszystkich aspektów życia, w tym związków romantycznych. Jeśli Julia wyjdzie za mąż, to raz na zawsze. Dla niej jest to przemyślana decyzja, na którą nikt nie ma wpływu. W małżeństwo wkłada całe serce. Kiedy się już zaangażuje, to nigdy się nie wypali. Dzięki swojej stałości stwarza stabilną rodzinę o mocnych podstawach, w której wszyscy czują się bezpiecznie.

3. Natalia

Kobiety o imieniu Natalia również okazują się idealnymi żonami. Potrafią dzielić z kochanym mężczyzną smutki i radości. Natalia jest skłonna do współczucia i akceptacji, walczy o szczęście swojej rodziny i zawsze przedłoży jej dobro nad własne. Natalię można również opisać jako osobę spokojną i rozsądną. Nie kłóci się bez powodu, zawsze dąży do kompromisu i zrozumienia. Znajdzie sposób na pogodzenie się i nie poskąpi słowa przepraszam, jeśli uzna, że się myliła. Dla męża i dzieci jest ostoją, podziwiają ją, mają przed nią respekt, ale ufają i przychodzą ze wszystkim, bo jest sprawiedliwa i mądra.

4. Irena

Te kobiety są strażniczkami rodzinnego ogniska. Irena jest gotowa wskoczyć w ogień, przerębel, a nawet przejść przez ucho igielne, aby chronić męża i dzieci. Najbliżsi są absolutnie największą wartością w jej życiu, a po nich długo, długo nic. Wie także, jak zarabiać, ma swoje pasje, co czyni ją nie tylko atrakcyjną kobietą, ale także ciekawą osobą. Bez mrugnięcia okiem porzuci wszystko jeśli tego wymaga dobro rodziny. Nawiasem mówiąc, kobiety o tym imieniu są obdarzone wyjątkowym smakiem i talentem kulinarnym.

5. Katarzyna

To imię kobiety szlachetnej i oddanej. W żadnej sytuacji Katarzyna nie traci twarzy, jest w stanie rozwiązać najtrudniejszy problem, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rodzinne. Katarzyna jest osobą wrażliwą na innych, więc nie połączy swojego życia z pierwszą poznaną osobą. Choć ma mocny charakter i nie daje sobie w kaszę dmuchać, dla ukochanego jest gotowa na pewne ustępstwa, otwarta na nowe doświadczenia czy szukanie kompromisów. Wszystkie te cechy sprawiają, że Katarzyna jest idealną żoną. I nigdy nie przestaje być atrakcyjna dla męża, a dzieci nigdy się z nią nie wykłócają, bo nad wyraz ją szanują.

Zgodzicie się?