Ma 28 lat i nietypową figurę. Agencje modelek się o nią biją

W dzisiejszych czasach nie musisz być ideałem, nie musisz być geniuszem, ani wyjątkowo utalentowany.

Wystarczy, że będziesz w czymś wystarczająco oryginalny, lub, że masz w sobie coś nietypowego.

Amerykanka Holly Luyah urodziła się w listopadzie 1991 r. W mieście Salem w stanie Oregon. Od dzieciństwa dziewczyna była pulchna i wstydziła się tego. Jeszcze przed ukończeniem szkoły zdecydowała się pójść na siłownię, aby schudnąć. Ponadto Leah przestała jeść fast foody.

Okazało się, że niestandardowa figura Holly pozwoliła jej znacznie schudnąć w talii, ale jej biodra i pupa pozostały niemal niezmienione.

Próbowała schudnąć bardziej, ale pewnego dnia Holly wybrała się na pokaz mody plus size. Była zafascynowana modelkami o niestandardowej figurze. Od tej pory postanowiła również zostać modelką.

Wygląd amerykańsnki jest niezwykły. Holly jest właścicielką dużych bioder i bardzo wąskiej talii. Plus ma ładną twarz i wspaniałe ciemne włosy.

Holly przeprowadziła się do Los Angeles, aby zrealizować swoje marzenie w mekce show biznesu. W Kalifornii szybko znalazła pracę, a agencje modelek prześcigają się w ofertach.

Holly produkuje też własną linię ubrań, której nazwa nosi jej imię.

Holly prowadzi też konto na instagramie, które obserwuje ponad 2 miliony osób. ma zagorzałych fanów, którzy podziwiają jej figurę, w kształcie gitary.


Holly przy wzroście stu siedemdziesięciu centymetrów waży sześćdziesiąt cztery kilogramy.

Źródło i Fotografie: Holly Luyah/Instagram