Mężczyzna zaczyna pięknie śpiewać, ale kiedy jego córka otworzyła buzię, przeżyłam szok

W wieku trzech lat Claire Ryann Crosby stała się sensacją na YouTube. Jej ojciec, Dave Crosby – muzyk i producent muzyczny, umieścił nagranie córki w internecie i mała rezolutna 3-latka rozkochała w sobie widzów. Dziś ma już 1,2 mln subskrybcji na kanale YouTube.

Tata tak opisuje historię śpiewu Claire:

„Claire bardzo wcześnie nauczyła się mówić. Niedługo po pierwszych urodzinach, podeszła do pianina i uderzała w klawisze. Zaczęła raz po raz uderzać w tę samą nutę, a potem zaczęła śpiewać dokładnie tę samą. Wtedy odkryłem jak genialny ma słuch muzyczny.

Claire dostała obsesji na punkcie piosenek Disneya. Zaczęło się od Frozen, ale także wprowadziliśmy ją w niektóre klasyki: ona absolutnie zakochała się w Małej syrence. Kupiliśmy dla niej płytę „Część twojego świata”, a ona prosiła o to, ilekroć jechaliśmy samochodem. Wkrótce śpiewała piosenkę słowo po słowie całą i dosłownie wszędzie.

Pewnego dnia wymieniałem olej i gdy płaciłem, Claire wybuchnęła nagle piosenką Little Mermaid. Śpiewała tak dramatycznie i z przejęciem, że ludzie śmiali się, wyciągali telefony komórkowe i nagrywali ją. Wtedy wpadłem na pomysł, aby umieścić film na YouTube.”

Claire śpiewającą „Część twojego świata” z Małej Syrenki Disneya obejrzało ponad 8 milionów ludzi w ciągu około dziesięciu tygodni. 

Claire gościła się w programach telewizyjnych, takich jak The Ellen Show i Steve Harvey.  Rodzice Claire, Dave i Ashley Crosby oraz młodszy brat Carson, mieszkają w Seattle w stanie Waszyngton.

Śpiew, perlisty śmiech, wdzięk i urok Claire kompletnie rozbroiły internautów. Posłuchajcie jak ta słodka dziewczynka śpiewa razem z tatą „You’ve Got Friend in Me”, która jest piosenką bardzo trudną, ale jednocześnie cudownie obrazuje relacje taty i córki.

Będziecie zachwyceni.