Migrena? Cukrzyca? Wysokie ciśnienie? Nadwaga? Na te problemy pomocna będzie najtańsza kuracja świata!

Woda to życie. Składamy się z niej w 75 procentach, a mimo to nieustannie zapominamy, że trzeba ją wymieniać, bo nasze ciało potrzebuje nawodnienia.

Japończycy nie zapominają, oni pielęgnują rytuał wypijania wody na czczo codziennie dla zdrowego ciała i dobrego samopoczucia.

Badania przeprowadzone przez japońską organizację medyczną potwierdziły, że picie 4 szklanek wody rano jest tajemnicą ich długowieczności i znacznie lepszego zdrowia niż przecietnego Europejczyka.

30-dniowa kuracja wpłynie na obniżenie ciśnienia, 10-dniowa wyleczy zapalenie żołądka, w 30 dni unormuje się poziom cukru. Migreny, bóle menstruacyjne czy zawroty głowy ustąpią przy regularnym stosowaniu. Brzmi zachęcająco, prawda?

Jak stosować kurację?

Zaraz po obudzeniu musisz wypić wodę. Zanim zrobisz cokolwiek. Mają to być 4 niepełne szklanki (4x160ml), pij małymi łykami. Dopiero wtedy możesz umyć zęby. Ale zanim zjesz cokolwiek zaczekaj co najmniej 30 minut, a najlepiej jeszcze kwadrans.

Dopiero wtedy możesz zjeść śniadanie. Ale uwaga! Nic podczas śniadania nie pij i powstrzymaj się od jedzenia i picia przez kolejne 2 godziny po śniadaniu. Szybko zaczniesz gubić kilogramy!

Jeśli nie lubisz wody, zacznij od jednej szklanki i stopniowo przyzwyczajaj się do jej picia zwiększając z czasem ilość do czterech.

Ten codzienny rytuał to zdrowotna kuracja dla twojego ciała. Poprawi się stan skóry, spadnie waga, poczujesz sie lżej i bardziej rzeźko.

A ile problemów zdrowotnych zniknie przy okazji, sam będziesz zaskoczony!

Wypróbuj i podziel się z bliskimi!