Modlitwa 9 wtorków do św. Antoniego z Padwy, która czyni prawdziwe cuda

Modlitwa 9 wtorków, modlitwa do św. Antoniego z Padwy, uważana jest za jedną z najpotężniejszych, ponieważ powoduje prawdziwe cuda w życiu wierzących. Jest to modlitwa odmawiana w każdy wtorek wieczorem przez dziewięć tygodni z rzędu, specjalnie o uzdrowienie ran duszy.

Modlitwę, którą dobrze jest odmawiać w dobrych intencjach

Modlitwy tej używa się także w rytuałach czarnej magii, a ci, którzy ją odmawiają w złych celach, mogą ucierpieć i skierować jej moc przeciw sobie. Wypowiada się ją z dobrymi myślami, dla zdrowia swojego i bliskich, albo dla powodzenia wszystkiego. Poniżej znajduje się modlitwa, którą należy odmawiać przez 9 wtorków z rzędu!

Modlitwa do Świętego Antoniego z Padwy

Święty Antoni, spośród wszystkich Świętych Bożych, zostałeś obdarzony szczególną mocą, aby chronić i pomagać wszystkim, którzy pokładają w Tobie nadzieję. Na Twój rozkaz zmarli powstali, niewidomi odzyskali wzrok, Ty przywróciłeś zdrowie cierpiącym i nie odmówiłeś pociechy i wsparcia nikomu z pobożnych wobec Ciebie” – to pierwsza część modlitwę do Świętego Antoniego, po której należy odmówić Ojcze nasz.

Twoja troska o potrzeby ludzi napełnia mnie świętą ufnością, z którą biegnę do Twojej dobroci, prosząc Cię o pomoc (pauza: dobre życzenie, prośba wypowiadana w myślach…). O Twoją żarliwą miłość do Jezusa, który jako Dzieciątko niebieskie spoczywało w Twoich ramionach, i za Twoją czułą miłość do Najświętszej Maryi Panny, Matki Jezusa, okaż swą wielką moc i pomóż także mnie” – brzmi druga część modlitwy po czym należy zrobić znak krzyża.

W doznanych szkodach, w nieszczęściach, które mnie spotykają, w smutkach mojej duszy, w cierpieniach i niedostatkach, w niezliczonych trudach życia, w pokusach, które mnie niepokoją i kuszą, gdy wzbierają we mnie namiętności i gdy widzę, że aby zły duch spiskował przeciwko mojej duszy, aby ją utracić, do Ciebie kieruję moje myśli, sprawco cudów, i proszę Cię, aby we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała, Twoja opieka przynosiła mi ulgę i pocieszenie, abym w ten sposób zachęceni i pełni wdzięczności wobec Was, aby przez Was dotrzeć do Boga miłosierdzia w wiecznej chwale nieba. Amen” jest kontynuacją modlitwy i jej końcową częścią.

Przeczytaj również: Silna modlitwa o przebaczenie grzechów, która pomoże znaleźć spokój ducha i wskaże właściwą drogę