Oto największe psy świata. Robią wrażenie

Jak dobrze wiadomo najlepszy przyjaciel człowieka to pies

wszyscy uwielbiamy nasze czworonożne pupile a te nie dość, że są ogromne to jeszcze zabójczo słodkie i kochane.

Przedstawiany 10 największych psów świata.

1. Lizzie

Zwyciężczyni tytułu największego psa Rekordów Guinnessa w 2017. Ale spokojnie, ten duży (0,9 metrowy) dog niemiecki z czarnymi plamkami uwielbia dzieci i chodzić na spacery, żeby bawić się ze swoim właścicielem.

2. Włochaty Hong Dong

Ten Mastif tybetański to żywy „pluszowy miś”. Jest metrowym psem który waży ok. 80kg. Jest nie tylko jednym z najwiekszych psów świata ale też i najdroższym psem w historii, ponieważ został sprzedany chińskiemu biznesmenowi za 1,9 miliona dolarów.

3. Hulk, Niezniszczalny

Mimo tego, że jednym gryzem mógłby odgryźć rękę swoją popularność zdobył ponieważ jest największym Pitbulem świata i waży ok. 79 kg. Jeden z jej szczeniaczków został sprzedany za 30 000 dolarów

4. Boomer

To metrowy pies, który bez problemu sam jest wstanie napić się wody z kuchennego kranu, a w przeciągu dwóch dni zjada dwa worki swojej karmy.

5. Gibson

Oto największy na świecie dalmatyńczyk, miał tytuł największego psa świata w 2004 roku. Zdobył ogromną popularność i występował w przeróżnych amerykańskich programach telewizyjnych, uwielbiał kamery, a kamery uwielbiały jego. Był kochanym towarzyszem, ale niestety w 2009 przegrał walkę z rakiem kości.

6. Major

1,2 metrowy pies ważący ok 99 kg. Jego właściciele codziennie przygotowują mu nowe menu posiłków, żeby nie spadł poniżej swojej wagi.

7. Freddy

To piękny dog niemiecki, który mierzy 1,3 metry. Jego właścicielka przyznaje, że opieka nad nim to nie lada wyzwanie. Tygodniowo bez problemu zjada 8 puszek psiego jedzenia, 4 pieczone kurczaki, 4 kg flaków i 4 kg pokrojonego kurczaka.

8. Zorba

Ogromy angielski Mastif, który zdobył parę rekordów Guinnessa. Waży ok. 155 kg i jego długość od nosa do końca ogona mierzy 2,5 metra.

9. George Gigant

zdobył tytuł największego psa tej planety w 2010 roku, mierząc metr i ważąc 110 kg. Zamiast być dużym, odważnym psem, George był spokojnym, wstydliwym pieskiem bojącym się wody. Niestety zmarł w 2013 roku.

10. Potężny Zeus

Ten dog niemiecki to prawdziwy bóg wśród psów, nie dziwne, że nazwano go Zeus. Mierzy 1,2 metry. Jest bardzo energiczny, wysportowany i utrzymuje wagę 68 kg. Niestety odszedł tuż przed swoimi 6 urodzinami.

Mamy nadzieję, że zainteresowały Cię te ogromne psiaki. Jeśli tak, podziel się nimi na Facebooku.

Źródło: Trend Max/YouTube, Miniatura wpisu: Trend Max/YouTube