Pierwsza rzecz, jaką zobaczyłeś na tych 6 zdjęciach powie ci o tobie więcej niż mógłbyś przypuszczać

Ten test powie ci, kim naprawdę jesteś.

Uważnie spójrz na każde zdjęcie i zdecyduj, co widzisz. Twoja odpowiedź wiele mówi na temat twojego postrzegania rzeczywistości, stanu ducha i osobowości.

1. Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Samochód

O takich, ludziach jak Ty mówi się – „głęboki człowiek”: nie zwracasz uwagi na drobiazgi i
rozpraszacze, ponieważ natychmiast potrafisz dostrzec źródło problemu. Umysł masz bystry, analityczny co pozwala Ci na podejmowanie trudnych decyzji, trafnie i bez większych wpadek.

Myślisz globalnie, więc często nie dostrzegasz odcieni i półtonów. Dzięki temu trudno zbić Cię z tropu i Tobą manipulować.

Mężczyzna z lornetką

Masz dobrze rozwiniętą wyobraźnię i intuicję, które pozwalają Ci dosłownie przejrzeć człowieka na wylot.

Dla każdego problemu znajdziesz twórcze rozwiązanie, oryginalne i lepsze niż wszystkie, które proponują inni. Czasem zbyt ufasz sercu i masz tendencję do wyłączania się logiki i bujania w obłokach. Ale jest to o tyle uzasadnione, że własna intuicja rzadko Cię zawodzi, ponieważ uważnie jej wysłuchujesz.

Litera „A”

Uwielbiasz wszystko, co niezwykłe i ciekawi Cię wszystko. Chłoniesz życie i akceptujesz ze wszystkimi jego odcieniami. Sam jesteś dostrzegalną i wyrazistą osobą. Przez to, ludzie są skłonni uważać cię za trochę aroganckiego i powierzchownego. Sądzą, że Twoja ciekawość i zachwyt życiem to poza, nie rozumieją, że jesteś autentyczny i prawdziwy.

2. Co zobaczyłeś najpierw?

Kobieta

To oznacza, że w Twoim życiu w dłuższej perspektywie wszystko się układa tak jak sobie życzysz. Drobne trudności znikają same z siebie, a w większych zjawia się niespodziewanie ktoś, kto Ci pomaga.

Dlatego bez obaw możesz patrzeć w przyszłość, śmiało rozpocząć nowy biznes i uwierzyć w siebie.
Bądź blisko wody. Woda symbol kobiecej energii, odświeży i oczyści Twoją energię, zapewni siły witalne i poczucie harmonii.

Mężczyzna

Wreszcie, w twoim życiu osobistym nadchodzi spokojny i harmonijny okres. Jeśli jesteś w związku, wejdzie on na wyższy poziom głębszego zrozumienia, zgody, cierpliwości i oddania.

Jeśli dopiero szukasz drugiej połowy, wkrótce znajdziesz człowieka, który był Ci przeznaczony by wieść z nim/nią długie i szczęśliwe życie. Nie przegap go!

3. Co zobaczyłeś najpierw?

Krokodyl

Jesteś bardzo praktyczny i trzeźwy w ocenie ryzyka w swoim życiu. Twoja rozwaga i ostrożność czasami graniczy z pesymizmem. Musisz więcej myśleć o tym, co dobre się przydarza, a mniej o tym co złego może wydarzyć.

Łódź

Zwracasz ogromną uwagę na szczegóły – niczego nie tracisz. To bardzo trudna przypadłość, ponieważ niejednokrotnie skupiasz się na detalach, które są ślepym zaułkiem i musisz wracać i zaczynać poszukiwania od początku. Zabiera Ci to więcej czasu niż innym i pochłania więcej energii. Jednak po całym procesie masz poczucie, że niczego nie przeoczyłeś. Twoja tendencja do rozmieniania się na drobne jest problematyczna we wszystkich tych dziedzinach gdzie liczy się czas. Ale tam gdzie dokładnie trzeba przeanalizować każdy szczegół jest bezcenna.

4. Co zobaczyłeś najpierw?

Kolumny

Jeśli zobaczyłeś kolumny, twój obecny stan umysłu uniemożliwia Ci dotarcie do pożądanych przez Ciebie celów życiowych. Nie chcesz opuszczać strefy komfortu, a musisz jeśli chcesz odnieść sukces. Marzysz, tęsknisz, ale ze strachu nie zrobisz niczego, co jest niepewne i ryzykowne.

Ludzie między kolumnami

Jeśli zobaczyłeś sylwetki między kolumnami, jesteś wolny, towarzyski i odważny. Jesteś zorientowany na współdziałanie, patrzysz na dalekosiężne cele i potrafisz pozyskiwać sprzymierzeńców do swoich zamierzeń. Masz odwagę wychodzić poza ustalone kanony i szukać nowych ścieżek, zamiast korzystać z utartych szlaków.

5. Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Twarz

Jesteś ekstrawertykiem, który żywi się energią otaczającego świata. Dla ciebie bardzo
ważne jest, aby być otoczonym przez pozytywnych ludzi, którzy cię wspierają, a nie krytykują.

Kolumna

Jesteś introwertykiem, który czerpie energię od wewnątrz. Wszystko kosztuje Cię więcej wysiłku, ale jeśli znajdziesz równowagę, to możesz korzystać z niej nie doprowadzając do wyczerpania. Dzięki tej niezależności od zewnątrz możesz osiągnąć więcej niż inni.

6. Co zobaczyłeś najpierw?

Czaszka

Pomimo przerażającego obrazu czaszka symbolizuje siłę. Jesteś gotowy na nowe osiągnięcia i
zwycięstwa. Jednak doskonale zdajesz sobie sprawę z przemijania życia i wiesz o tym, że po wszystkim nadchodzi koniec. Nie przywiązujesz się do dóbr materialnych, bo dla ciebie ważniejsza
jest sama droga, nie wynik.

Jesteś rozwiniętym i bardzo świadomym człowiekiem.

Kobieta

Kobieta, która pochyla głowę do stóp, symbolizuje zmęczenie. Możesz czuć się zdezorientowany i nie wiesz co robić dalej. Odpręż się i zostaw problem i bezskuteczne próby rozwiązania na bok. Staraj się złapać dystans. Nie jesteś ani w formie, ani stanie umysłu, który pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru. Dobrze byłoby wyjechać na kilka dni, by zmienić okoliczności i odzyskać siły i spokój.

Niewykluczone, że masz obok siebie osobę, która żywi się Twoją energią, osacza Cię, ingeruje w Ciebie i narzuca swoją wolę. Nie bój rozstać się z ludźmi, którzy tylko biorą.

Czy zgadzasz się ze swoimi wynikami? Udostępnij ten test znajomym i bliskim!