Sen Matki Bożej

„Sen Matki Bożej” czyta się przed każdym przedsięwzięciem. Zawsze pomoże i ochroni!

Sen Matki Bożej jest potężną modlitwą, która zmienia przeznaczenie i życie. Nasi przodkowie rodzili się, żyli i umierali podczas modlitwy. 

Najpotężniejszą modlitwą naszych przodków był Sen Matki Bożej. Ta cudowna modlitwa przekazywana z pokolenia na pokolenie przyniosła do naszych czasów wielką mądrość.

Dzielimy się z czytelnikami pełnym tekstem modlitwy „Sen Najświętszej Maryi Panny”, która przynosi ochronę i spokój.

Sen Najświętszej Maryi modlitwa

Istnieje 77 snów o Najświętszej Dziewicy, a wszystkie z nich zachowały się od niepamiętnych czasów.

Przepisując je, ludzie przekazywali sobie sny te z pokolenia na pokolenie. Chociaż język mówiony i pisany zmienił się, to samo znaczenie modlitwy pozostało bez zmian.

Jej siłą jest cudowna moc. Ludzie czytający modlitwy pozbywali się chorób i nieszczęść, ponieważ każdy, kto czyta Sen Matki Boskiej, jest pod ochroną.

Przeczytajcie tę modlitwę Sen Matki Bożej, a Najświętsza Dziewica ochroni was i waszych bliskich przed ziemskimi kłopotami.

Pełny tekst Sen Matki Bożej

Przeczytaj również: Przeczytaj tę modlitwę każdego ranka! Już po trzech dniach zauważysz, jak Twoje życie zmienia się na lepsze!

Sen Matki Bożej modlitwa ochronna

„Na górze Vertepi, w pobliżu świętej rzeki Jordan, Maryja spała. Syn Boży przyszedł i powiedział:

– Amen, Święta Matko, śpisz czy nie śpisz?

Wtedy Maryja Dziewica Maryja odpowiedziała:

– Och, Mój Umiłowany Synu, mało spałam, dużo śniłam. Miałam sen, przerażający i okropny o Tobie. Moje drogie dziecko, nie mogę mówić o tym śnie, ani myśleć.

– Opowiedz mi, Matko, twój sen, osądzę i się ustosunkuję do jego treści.

– Widziałam jak zostałeś schwytany przez zdrajców. Ścigany przez lasy, rzeki, bagna i złapany. Bili cię sękatymi kijami, żelaznymi prętami, wyzywali Cię i poili żółcią. Koronę cierniową włożyli Ci na głowę. Ach, Mój Umiłowany Synu, tyle wycierpiałeś.

Miałam sen, że Judasz zdrajca z faryzeuszami został osądzony. Judasz zdrajca kazał zrobić krzyż z trzech drzew: cedru, lipy i cyprysa. Ty, prawdziwy Chrystus zostałeś ukrzyżowany na krzyżu, do którego przybito Ci ręce i nogi. Jak strumienie płynęły na wiosnę, tak krew, spłynęła z Twego ciała. Tak jak kora świerka pozostawała z drzewem, tak ciało pozostawało z prawdziwym Chrystusem.

„Och, Moje drogie Dziecko, które tak cierpiałeś”. Uderzyłbyś, byliby jednym brudem się stali, machnąłbyś chusteczką, paliliby się ogniem. Och, moje drogie dziecko, gdzie jesteś, dokąd idziesz, komu mnie zostawiasz?

– Janowi Teologowi, przyjacielowi Chrystusa. On was ochroni i nakarmi. Obdarzy was obuwiem, ubraniem i ogrzeje ciepłem.

Dziewico Maryjo, kto przeczyta Twój sen w lipcu i sierpniu, przepisze go i będzie nosić ze sobą każdego dnia, ten będzie zbawiony. Ptak nie rozedrze go na strzępy, ani bestia nie rozerwie go. Źli ludzie nie będą atakować. Nie spłonie w ogniu, w wodzie nie utonie. A i jego dom zostanie ocalony od ognia dzięki łasce Boga.

– Która matka pomyśli o Twoim śnie podczas porodu, nie urodzi złodzieja, ani chuligana, ani przestępcy. Kto Twój sen przed śmiercią przeczyta, zostanie ocalony od udręki wiecznej. Z wrzącej smoły, z płonącego ognia, z nieustannych robaków pójdzie do raju najjaśniejszy. Amen.”

Sen Najświętszej Maryi modlitwa Sen Matki Boskiej

Zachowaj tę cudowną modlitwę Sen Matki Bożej i nie zapomnij podzielić się nią z przyjaciółmi i rodziną.

Przeczytaj również: Potężna modlitwa o wybawienie od smutku i poczucia beznadziei

Źródło i Fotografie: otozh.com.ua