Użyjesz tego naturalnego środka i pozbędziesz się pleśni raz na zawsze ze swojego domu!

Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi takimi jak astma, bóle mięśni, alergia, częste infekcje, problemy z koncentracją, zmęczenia a nawet depresja koniecznie sprawdź czy w twoim domu nie ma pleśni.

Pleśń jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia i należy jej się bezwzględnie pozbyć. Walka z nią nie należy do łatwych i często trzeba sięgać po silne środki chemiczne.

Ale istnieje skuteczny naturalny sposób, który pomoże zwalczyć kłopotliwy nalot. Środek, o którym mowa zawiera tylko jeden składnik – olejek z drzewa herbacianego, pozyskiwany z liści drzewa Melaleuca Alternifoli rosnącego w Australii. Jego prozdrowotne właściwości znali i doceniali Aborygeni. Uzyskana z nich papka skutecznie i szybko goiła rany.

Właściwości antyseptyczne zostały potwierdzone w badaniach naukowych już w 1920 roku. Wykazały, że olejek z drzewa herbacianego jest 100 razy skuteczniejszym środkiem niż najpopularniejszy wówczas środek bakteriobójczy – karbol.

Współczesne badania wzbogaciły również wiedzę o właściwościach leczniczych olejku w przypadkach takich dolegliwości jak katar, ból gardła, zapalenie oskrzeli, astma czy gruźlica oraz w leczeniu problemów skórnych jak oparzenia, wysypki czy łupież.

Ale nie tylko w problemach zdrowotnych jest niezastąpiony. Zwalczy też uciążliwą pleśń w domu nie czyniąc przy tym dodatkowych spustoszeń w organizmach mieszkańców, do czego zdolne są silne chemiczne środki.

Co potrzebujesz?:

Butelkę z rozpylaczem
2 łyżeczki olejku z drzewa herbacianego
2 szklanki wody

Instrukcja:

Wymieszaj olejek z drzewa herbacianego z wodą i wlej mieszankę do butelki ze sprayem. Następnie, spryskaj wszystkie miejsca występowania pleśni. Pozostawić do wyschnięcia. Następnie za pomocą ręcznika wytrzyj te miejsca do czysta.

Jeśli ilość pleśni była niewielka wystarczy ten jeden zabieg by skutecznie odkazić ściany. W innym przypadku należy czynność powtórzyć od razu jak tylko pleśń zacznie wychodzić ponownie. To powinno wystarczyć żeby pozbyć się jej raz na zawsze.

Wypróbuj koniecznie ten skuteczny i bezpieczny sposób i podziel się z innymi!