Okrutna diagnoza Celine Dion. Ukochana piosenkarka osiągnęła 40 kilogramów

Celine Dion boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Miała zaplanowane liczne koncerty. W relacjach z fanami w mediach społecznościowych od jakiegoś czasu wyrażała obawę czy będzie w stanie wystąpić.

Członkowie jej zespołu ogłosili niedawno, że z powodu problemów zdrowotnych ukochana kanadyjska piosenkarka ​​odwoła wszystkie swoje przyszłe koncerty w Las Vegas.

„Céline doświadcza uporczywych i silnych skurczów mięśni, które uniemożliwiają jej występy. Jej zespół medyczny nadal ją nadzoruje i leczy. Objawy, z jakimi się boryka, uniemożliwiają jej udział w próbach do nowego programu” – głosi komunikat wysłany przez zespół Celine Dion.

„Cierpi na paraliżujący ból mięśni nóg. Jest bardzo słaba i bardzo schudła. Choroba może wymagać długiej rekonwalescencji, jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, może wymagać zatrzymania na kilka miesięcy, a nawet rok. Ponieważ jej objawy są bardziej niepokojące niż oczekiwano” – powiedział magazynowi Here jeden z członków rodziny artystki.

Céline Dion waży tylko 40 kilogramów. 50-letnia gwiazda wyglądała na zmartwioną. Istnieją wielkie obawy o jej zdrowie.

Diva cierpi na degenerację mięśni (rzadka choroba dziedziczna, charakteryzująca się postępującym uszkodzeniem mięśni ciała). Paraliżują ją napady bólu i tężyczki (zespół polegający na skurczu mięśni i usztywnieniu kończyn), traci na wadze. Artystka boi się, że nie będzie mogła wyjść na scenę. Według magazynu „Public” nie może już wstać z łóżka, poruszać się ani chodzić.

Fani są bardzo zmartwieni i bardzo wspierają swoją idolkę. Artystka ma również wystąpić w Polsce w 2022 r. w Łodzi i w Krakowie. To dokończenie trasy koncertowej po Europie „Celine Dion Courage World Tour”, która została przełożona w 2020 r. Piosenkarka ma wystąpić w Polsce 18 czerwca 2022 r. w Atlas Arenie w Łodzi i 19 czerwca 2022 r. na hali Tauron Arena Kraków.

Wszyscy mają nadzieję, że artystka wróci na scenę i będzie mogła jeszcze czarować słuchaczy swoim niezwykłym głosem i talentem.

Źródło: Here, Public, fabricatinromania.info Miniatura wpisu: flicr.com