Mężczyzna chwyta za mikrofon i… Freddie Mercury znów żyje!

Gdy w listopadzie 1991 roku zmarł Freddie Mercury – wokalista zespołu „Queen” świat pogrążył się w żałobie.

Choć Freddie nie żyje już wiele lat nadal pozostaje jednym z najlepszych piosenkarzy wszechczasów. Przez tyle lat nikt nie był w stanie nawet zbliżyć się do jego talentu. Ciężko sobie wyobrazić jak wiele osób było w szoku gdy usłyszało jak Kanadyjczyk Marc Martel ujawnił swój głos i talent, który jest niemal identyczny do legendarnego Freddiego.

Freddie Mercury nazywany jest geniuszem muzycznym.

Prócz nieziemskiego głosu zasłynął jako twórca utworów takich jak „Bohemian Rhapsody, „We are the Champions” czy „Killer Queen”, które do tej pory uznawane są za jedne z lepszych piosenek na świecie.

Źródło: kiss959.com

Po śmierci legendarnego piosenkarza, próbowano porównywać do niego kilku wykonawców, jednak żaden nie mógł dorównać jego wielkości. Jednak gdy usłyszeliśmy jak Marc Martel wykonuje utwór „Somebody to love” to byliśmy w szoku gdyż brzmi niemal identycznie.

Film ma już miliony wyświetleń na YouTube i pełno komentarzy porównujących go z legendą. I choć wiadomo, że nikt nie zastąpi gwiazdy to słuchając Marca można dostać gęsiej skórki.

Udostępnij ten film oddając hołd dla Freddiego Mercury.

Jeśli zainteresował cię ten artykuł polecamy również zobaczyć: Najbardziej chwytająca za serce piosenka Patricka Swayze. Posłuchajcie, jak wykonuje ją na żywo. Łzy same lecą!