Horoskop na rok 2021. Znaki, które czekają duże zmiany

Słynna astrolożka Neti Sandu przedstawiła astralne prognozy na rok 2021.

Horoskop ogólny 2021

„Jowisz wszedł do Wodnika, zapowiada piękny rok, ale niektóre będzie to tak jak się już o niej mówi tzw.” nowa normalność”. Saturn też tam jest i nie jest to typowy rok, rok Wodnika, tylko z Jowiszem w Wodniku, ale Jowiszem i Saturnem.

Wodnik obiecuje większą wolność i uwagę poświęconą temu aby ratować tych, którzy mają najciężej. Jeśli podążymy za ideą Wodnika z filantropią, z postawami, aby zająć się wszystkimi, którzy tego potrzebują w dłuższej perspektywie uczynimy ten świat lepszym. A ten rok będzie sprzyjał zarówno ideom pomocy jak i możliwościom i chęciom pomocy najsłabszym, którzy nie radzą sobie nie tylko w obliczu kryzysu, jak i w ogóle wypadli z poza nawias pędzącego świata.

Więcej empatii i zrozumienia dla drugiego człowieka.

Czeka nas niestety jeszcze dużo ograniczeń swobód obywatelskich, ale czeka nas również niestety kilka trudnych doświadczeń.

Horoskop na rok 2021. Znaki, które czekają duże zmiany

Baran będzie się martwił o inwestycje, rozpoczął je gdy Mars był z nim i teraz przynoszą pieniądze. Istnieje bardzo duże ryzyko lekkomyślnego wydawania, ale jeśli będzie roztropny będzie wiedział, jakie kroki poczynić w tym roku, by zwielokrotnić to, co już zaczął. Będzie towarzyszyć mu niewyczerpana enerergia, którą przy odrobinie wysiłku dobrze zainwestuje, a wszystko czego dotknie zamieni się w złoto.

Dla Byka to dwa trudne miesiące, początek roku, gdy dwie koniunkcje są w stanie wojny, w Byku mamy Marsa i Urana, w bitwie z Saturnem i Jowiszem i gdyby był to tylko rok Wodnika bez Saturna, czekałyby go wielkie sukcesy. Niestety będzie musiał na nie trochę poczekać. Ale na pieniądze są szanse, bo gdy Mars przechodzi w Bliźnięta wówczas pojawią się pewne możliwości, z których oprócz pensji będzie mógł wyciągnąć większe pieniądze.

Bliźnięta są wymiaru powietrza, wibracji powietrza. Bliźnięta-Waga- Wodnik – trójkąt powietrza. Bliźniętom rok sprzyjał będzie jeśli chodzi o związki uczuciowe. To będzie dla nich rok pełen niespodzianek. Choć poprzedni był wielkim rozczarowaniem i z wielu planów bliźnięta musiały zrezygnować, mimo, że były tak blisko i wydawały się w zasięgu ręki, tym razem planu nie będzie, a będzie realizacja. Bliźnięta nie będą się nudzić, zwłaszcza marzec i kwiecień będą miesiącami, w których spełniają się marzenia.

Rak stanie się bardzo podejrzliwy, będzie martwił się o swoje mienie, ale kombinacja Jowisza i Saturna daje mu pewność inwestycji. Martwić się raczej powinien o zdrowie, bo nieoczekiwanie da mu się we znaki organ, z którym dotąd nie miał kłopotów.

Lew ma kombinację Jowisza i Saturna w domu partnerskim, co oznacza, że ​​może znaleźć w swoim życiu bardzo mu potrzebne rozwiązania. Coś, co planował od dawna samo się wyklaruje. Może to oznaczać awans, pracę w domu, własny biznes lub wyjazd do innego kraju. W każdym pomyśle znajdzie odpowiednich ludzi do współpracy, którzy sprzyjać mu będą jak nigdy. Lew powinien sięgać po wszystko co przyjdzie mu do głowy. W tym roku może zawrzeć związek małżeński, nawet jeśli aktualnie nie ma partnera. Wystarczy, że powieźmie taki zamysł.

Pannę czeka dużo pracy, ale i satysfakcji, i jak to ona znakomicie sobie z tym poradzi. Za wysiłek będzie czekać ją nagroda i wymarzona stabilizacja. Jednak ze zdrowiem nie ma żartów, panny będą musiały przeprowadzić małe śledztwo, żeby odkryć co popsuło się w ich ciele. Niepotrzebnie będą się jednak stresować. Będą musiały trochę zmienić tryb życia, nieco zwolnić, ale szybko zregenerują organizm.

Waga powinna być szczęśliwa, ten rok wnosi coś nowego do jej domu. Nie zabraknie jej miłości, kreatywności, rzeczy do robienia z przyjemnością, ponieważ jest częścią trójkąta powietrza, co przyniesie korzyści Wadze. Będzie się czuć w każdej dziedzinie życia kompetentna i zasłużenie odpocznie psychicznie po poprzednim ciężkim nerwowo roku. Będzie rozwiewać wokół siebie aurę ciepła i łagodności, wreszcie będzie taka jaką lubi być, choć tak często w ostatnich czasach brakowało jej cierpliwości i fantazji.

Dla Skorpionów ważne są dwie rzeczy: połączenie Byka, Marsa i Urana zmusza Scorpiony do zrobienia czegoś ważnego w kwestiach partnerstwa-szef-przywództwo, podjęcia ważnych decyzji, upomnienia się o swoje, postawienia sprawy na ostrzu noża. Będzie trochę tarć, które wymuszą szybkie acz poważne decyzje. W drugiej połowie roku skoncentruje się na domu, może zechce tam coś ulepszyć, przeprowadzić się, wynająć.

Dla Strzelca ten rok to możliwość rozwinięcia komunikacji, przeniesienia jej na inny poziom, bardziej cenzurowania samego siebie, bo szczerze mówiąc niewiele rozwiązuje za pomoca takiej werbalizacji jaką stosuje. Jowisz w znaku Strzelca, jest w domu komunikacji i cenzuruje go. To ważny czas, który może wiele zmienić w przyszłości. Inaczej komunikujący się strzelec będzie miał szanse jakich nigdy dotąd nie doświadczył. To otwarta droga do nowych przyjaźni, nowych możliwości, lepiej załatwionych spraw i … mniejszej liczby wrogów.

Koziorożec będzie miał kombinację Wodnika w domu pieniędzy, więc może pojawić się dodatkowe źródło dochodu lub podwyżka”, to dla Koziorożca w tym roku ważne bo planowal ważna dla siebie inwestycje i tylko brak środków spędzał mu sen z powiek. Nie bedzie to inwestycja, która miałaby przynosić dochód, ale spełnionych marzeń nie da się wycenić.

Źródło i miniatura wpisu: stirileprotv.ro