Młoda para była właśnie w trakcie ślubnej sesji. Nie uwierzysz, kto wszedł im w kadr.

W parku odbywała się sesja ślubna Elizabeth i Ryana. Kiedy fotograf Meg Miller miała nacisnąć spust migawki, w kadrze pojawił się mężczyzna w stroju sportowym, który właśnie uprawiał jogging. Gdy ten zorientował się, że zepsuł kadr i wszyscy oczekują aż z niego wyjdzie, postanowił się zatrzymać, przedstawić i przeprosić. Prawdopodobnie wiedział, że gdy wszyscy go rozpoznają, zapewne nie będą się długo gniewać…

Źródło: Instagram

No bo kto gniewałby się, gdyby w kadr wszedł mu Tom Hanks???

Jakież było zaskoczenie pary i pani fotograf, kiedy aktor się przywitał, przedstawił i przeprosił za wtargnięcie! Zapytał, czy może sobie zrobić z parą zdjęcie, które potem opublikował na swoim profilu na instagramie.

Wszyscy byli podekscytowani tak niezwykłym spotkaniem.

Zdjęciom i uprzejmościom nie było końca. Para przekonała się, że Tom Hanks jest zwyczajnym i bardzo miłym facetem, z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Z ochotą pozwolił się obfotografować, by wynagrodzić parze wtargnięcie. A para szczęśliwa będzie miała jeszcze wspanialsze zdjęcia niż mogła sobie wymarzyć.

Jeśli urzekła cię ta niespotykana sesja zdjęciowa, udostępnij znajomym na facebooku.

Sporo sławnych ludzi mimo swojego statusu gwiazdy pozostaje zwyczajnymi, nie oderwanymi od rzeczywistości, ludźmi. Możesz się o tym przekonać czytając ten artykuł: Nie spodziewałam się, że tak się zachowa gwiazda wielkiego formatu!

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com