Zuzanna dostała zaproszenie na ślub. Była w nim kartka z oczekiwaniami pary młodej

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary. Dlatego co naturalne nowożeńcy chcą, by wypadł idealnie. Niektórzy jednak chcą tego tak bardzo, że potrafią w swoich oczekiwaniach nieco przesadzić.

Jak we wszystkim tak w przyjęciu ślubnym są granice, których nie powinno sie przekraczać.

Zuzanna została zaproszona na ślub i nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy w zaproszeniu znalazła kartkę z listą wymagań dotyczących ubioru i zachowania gości. Opublikowała go, aby podzielić się nim ze światem.

„Szczerze jestem w szoku, że coś takiego ma miejsce! Nie ma szans, że pójdę na takie wesele”
Nie boję się, że para młoda zorientuje się, że to ja przesłałam tę kartkę, bo na wesele zaproszonych jest ponad 170 osób, dlatego też odważyłam się ją wam przesłać, a nawet po cichu liczę, że to do nich dojdzie i zrobi im się głupio.

Nie mieści mi się w głowie coś takiego, że ktoś w tak dosadny sposób rozkazuje dorosłym ludziom, co mają ubrać i jak się zachować. Wydaje mi się, że zaprasza się na wesele ludzi, których się lubi i takich, których nie trzeba strofować i ustawiać do pionu. Poczułam się tak, jakbym co najmniej była zaproszona na królewski ślub. Co para młoda sobie myślała, pisząc to? Co za durny pomysł!”

Drodzy goście

1. Pamiętajcie, żeby się nie spóźnić

2. Jeśli chcecie mej radości, nie ubierajcie białości – prosimy panie o to, aby nie zakładały białych i kremowych kreacji

3. Nie malujcie się jak do klubu – to ślub z klasą

4. Nie dodawajcie z nami zdjęć na Facebooka i/lub Instagram

5. Nie robimy sobie zdjęć typu selfie z gośćmi

6. Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej

Czy Waszym zdaniem to także przesada?