Wszyscy myśleli, że są bliźniaczkami! Pytanie, która jest matką, a która córką, stało się hitem internetu

Wiek robi niestety swoje i na ogół łatwo można odróżnić kto jest rodzicem, a kto dzieckiem nawet, gdy jest ono już dorosłe.

Ale te dwie piękności z Tennessee długo uchodziły za bliźniaczki wśród społeczności zgromadzonej na koncie na TikToku, gdzie publikowały wspólne filmiki.

Film, w którym zadały swoim widzom pytanie, która z nich jest matką, a która córką uzyskał rekordową popularność sięgającą 10 milionów wyświetleń.

Która jest mamą, a która córką?

Samo pytanie zaszokowało internautów, którzy byli przekonani, że dziewczyny są bliźniaczkami. Kiedy okazało się, że nie, stało się frapujące, ponieważ ustalenie tego, która jest starsza, wcale nie było łatwe.

Pomimo, że ich sytuacja nie należy do tych, gdy mama rodzi bardzo wcześnie, sama będąc nastolatką. Ciężko uwierzyć, ale jedna z nich, Barbie Porter ma 46 lat, a jej córka Haley 22.

Aż 62 tysiące komentujących starało się odgadnąć, która jest starsza i zdania były mniej więcej podzielone.

Niektórzy napisali: „Obie wyglądacie na 22 lata!”, „Nigdy bym nie pomyślała, że ​​jedna z was ma 46 lat! Dziewczyno, musisz ujawnić nam swój sekret”.

Inni zapewniali, że łatwo rozpoznali, która z nich jest mamą. Jeszcze inne twierdzili, że domyślili się, kto jest kim, dopiero po chichotaniu córki, które jest charakterystyczne dla młodej osoby.

Dziewczyny uwielbiają kręcić filmiki, na których są podobnie ubrane i rzeczywiście wyglądają jak rówieśniczki. Najczęściej komentujący piszą „Jesteście bardziej jak siostry niż matka i córka!” I wydaje się, że obie są z tego zadowolone.

Oczywiście, jeśli przyjrzysz się uważnie, rozpoznasz, która z uroczych blondynek jest starsza.

Na poniższym zdjęciu matka jest po lewej stronie, a córka po prawej. Ale trzeba przyznać, że Barbie ma w sobie, mimo wieku, dziewczęcy urok i styl.

A ty, jak szybko się zorientowałeś, która z nich jest matką, a która córką?

@thebarbieporter Replying to @chronobine @halieray3 ♬ original sound – Barbi🎀

Źródło: tiktok.com/@thebarbieporter