Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki. Zaginionego w tajemniczych okolicznościach mężczyzny dotąd nie odnaleziono

Piotr Woźniak-Starak to pasierb biznesmena Jerzego Staraka. Do majątku rodziny należy m.in firma Nutricia i Colgate-Palmolive, Polpharma i warszawska Polfa.

Piotr Woźniak-Starak został producentem filmowym. 27 sierpnia 2016 roku 39-latek poślubił w Wenecji znaną prezenterkę telewizyjną Agnieszkę Szulim.

View this post on Instagram

#withmyhubby 😛❤️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Jeszcze w sobotę prezenterka opublikowała na swoim instagramie zdjęcie w bikini informując, że wypoczywa na Mazurach.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Przebywała w posiadłosci Staraków nad jezioreem Kisajno.

Noc z soboty na niedzielę Piotr Woźniak-Starak spędził pływając na motorówce z 27-letnią kobietą, mieszkanką Łodzi, której tożsamości nie ujawniono.

W niedzielę o świcie, około godziny 4.00 wędkarze zobaczyli motorówkę z włączonym silnikiem bez nikogo na pokładzie. W innym miejscu do brzegu dopłynęła 27-letnia kobieta, która powiedziała policji, że w czasie wykonywania manewru skrętu oboje z Piotrem Woźniakiem-Starakiem wypadli za burtę. Kobieta sama dopłynęła około 100 metrów do brzegu. We krwi miała znikome ilości alkoholu.

Rozpoczęły się poszukiwania jej towarzysza.

Do pracy przystąpili płetwonurkowie i helikoptery wyposażone w sonary, jednak przez całą niedzielę trwającyh poszukiwań, mężczyzny nie odnaleziono.

Około 21.00 przerwano poszukiwania i wznowiono je dziś w godzinach rannych. Niestety w dalszym ciągu nie przyniosły one skutku.

Poszukiwania skupiają się wokół linii brzegowej 200 hektarowej posiadłości Staraków.

Mimo ogromnego zaangażowania służb los Piotra nie jest znany.

[Aktualizacja]

Mimo, że do poszukiwań włączyło się wojsko i straż graniczna szanse na odnalezienie mężczyzny są nikłe. Jak dowiedział się Fakt24, rodzina wynajęła do poszukiwań także prywatną firmę.

Profile Agnieszki Woźnia-Starak pękają w szwach od komentarzy zarówno pełnych wsparcia, pociechy i nadziei, jak i pełnych hejtu i jadu. Ludzi piszą „Modlimy się”, ale też tak okrutne rzeczy jak to jakie kwoty zgarnie jako wdowa.

Post skomentowały także osoby publiczne, które znają Agnieszkę Starak osobiście.

„Agnieszko w tych ciężkich chwilach jedynie pozostaje mi życzyć Ci siły i wiary. Trzymaj się” – napisał Radek Palacz z „Big Brothera”.

„Agnieszka trzymaj się jak najsilniej” – napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

„Mam nadzieje, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko trzymaj się” – skomentowała Marcelina Zawadzka.

Niektórzy nie kryli oburzenia hejtem, jaki spływa na rodzinę.

„Zaginął człowiek, o którego martwi się rodzina i ciężko mi wyobrazić, co przeżywają. Komentarze, które od wczoraj czytam są niegodziwe.” – skomentował Tomasz Marcin Wrona

A uczestniczka ostatniej edycji „Big Brothera”. Klaudia Marchewka ujęła to ostrzej „Karma wraca, a ta zła z podwójnym pier…ciem. Nie jestem złym człowiekiem, ale niektórym z was życzę jak najgorzej” – podsumowała.

[Aktualizacja]

Kilka minut temu prezenterka zdecydowała się usunąć komentarze spod kilku ostatniech postów na Instagramie i wyłączyć możliwość komentowania.

Żródło: Fakt24, Onet.pl, TvpInfo, Fotografia tytułowa: Agnieszka Woźniak-Starak / Instagram