Niewiele osób wie o tej modlitwie, ale działa: należy ją czytać raz w roku

Modlitwa może czynić cuda. Bez względu na to, w jakiej sytuacji ktoś wzywa Wszechmocnego, pomaga uzyskać ochronę przez cały rok.

Słowa tej modlitwy chrześcijańskiej uchronią przed negatywnymi wpływami, nie wpuszczą różnych nieszczęść do domu.

Zwracamy uwagę na tekst tej silnej modlitwy.

Daje nadzieję na lepsze.

Wśród wielu chrześcijańskich modlitw, które znamy od dzieciństwa, jest jedna, o której niewiele osób wie. Tymczasem ma potężną siłę.

Ta modlitwa jest cudownym amuletem. Jest skuteczna dla tych, którzy wierzą w moc słowa. I rozumieją, że taki apel do Stwórcy musi być szczery i pochodzić z serca.

Nie rozmawiają codziennie z aniołem ich narodzin; Ważne jest, aby nie przegapić tego momentu! Jak należy czytać modlitwę?

Silna modlitwa.

Apel powinien być czytany jest rano po wstaniu z łóżka. Każde słowo powinno brzmieć szczerze, pochodzić z serca!

Modlitwa

Aniele moich narodzin. Ześlij mi swoje błogosławieństwo, uchroń od nędzy, smutku, wybaw od moich wrogów, od oszczerstw i bluźnierstwa na próżno, od nagłej i strasznej choroby, od zbliżania sie do krawędzi ciemności, od trucizny w kielichu, od bestii, od spojrzenia Heroda i jego armii, od gniewu i kary wiecznego zimna i ognia, głodu i dnia sądnego – Zbawicielu, wybaw mnie. Kiedy nadejdzie mój ostatni dzień, mój Aniele, bądź ze mną. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen

Takie słowa, skierowane do Anioła, pomogą otoczyć osobę ochronną aurą, którą otrzymaliśmy z góry. Spróbuj!
Na pewno nie zaszkodzi!

Przeczytaj również: Przeczytaj tę modlitwę każdego ranka! Już po trzech dniach zauważysz, jak Twoje życie zmienia się na lepsze!

Źródło i miniatura wpisu: intermarium.news