Zbudował dom Kubusia Puchatka, który można wynająć na Airbnb

W lesie Ashdown, znajdującym się w Wielkiej Brytanii, postanowiono odtworzyć dom Kubusia Puchatka.

Pomysł pojawił się w ramach obchodów 95. urodzin bohatera.

Autorem projektu stał się animator Disneya i rysownik komiksów Kim Raymond, który z zespołem ekspertów, stworzył „Domek w drzewie” Kubusia Puchatka, przedstawiony w klasycznym AA. Opowieści Milne.

„Dom Puchatka ożywiłem, czerpiąc inspirację z oryginalnych ilustracji E.H. Shepard, z odsłoniętymi gałęziami drzew owiniętymi wokół domu, napisem „Mr. Sanders” nad drzwiami, półkami pełnymi garnków i specjalnie zaprojektowanych przeze mnie tapet.

Na te wszystkie ważne drzemki, z których słynie Puchatek, jest miejsce do spania dla czteroosobowej rodziny. Łóżko podwójne znajduje się na poziomie podłogi, a łóżka pojedyncze na antresoli, do której prowadzą drewniane drabiny.

Podczas każdego pobytu goście zostaną zabrani na wycieczkę z przewodnikiem po oryginalnym Hundred Acre Wood, zagrają w Poohsticks na słynnym Moście Poohsticks i skosztują lokalnych posiłków inspirowanych miodem.

Do magicznego domu Kubusia Puchatka możesz wprowadzić się na razie jedynie na dwa osobne pobyty 24 i 25 września. Rezerwacje zostały udostępnione o 14.00 20 września i wyprzedały się w mgnieniu oka.

Nie wiadomo na razie co stanie się z tym miejscem i czy zostanie jeszcze udostępnione na wynajem.

Ci, którym się udało dokonać rezerwacji są prawdziwymi szczęściarzami.

Rzeczniczka serwisu Airbnb Catherine Powell powiedziała, że zainteresowanie było ogromne.

Źródło: airbnb.com, Miniatura wpisu: airbnb.com